Damatlık İstanbul

Levon Kordonciyan

Levon Kordonciyan Hakkında

Smokin veya frak denildiğinde akla tek bir marka ve isim gelir, Levon Kordonciyan Altın Makas!

4 kuşaktır alanında rakip tanımadan modanın dehaları olmaya devam ediyorlar. Siz Kordonciyan ailesini; Atatürk’ün smokinlerini diken aile diye de biliyor olabilirsiniz! Profesyonel bakış açısı ve zarif dokunuşlar ile erkek şıklığının temsilcisi oluyorlar. Üstelik damatlık arayışınız için de en kaliteli ve özel tercihler ile İstanbul’da sizi bekliyor.

Günlük yaşantınızdan özel davetlere modanın olduğu her yer için birkaç Levon Kordonciyan tavsiyesini sizin için derledik:

Geniş vatkalı ceketler ile mutlaka vücudunuza oturan ceket tercihleri yapmaya özen gösterin. Ceket düğmeleri konusunda da oldukça hassas olmalısınız. Mesela kırlangıç yaka bir cekette tek düğme, mona yaka bir cekette ise 2 düğme olmalıdır. Elbette 3 düğmeli ceket tercihleriniz de olabilir bu kez de yelek tercihi ile şıklığınızı tamamlayabilirsiniz. Rahatlığı ön planda tutanlar için pilesiz pantolon daha rahat ve şık bir tercih olacaktır. Gömleklerinizde ise Milano yaka ve duble manşetli tercih ederseniz şıklığınız ile daha da özel bir görüntü elde edebileceksiniz…

Smokin tercihlerinize sıra geldiğinde ise her erkeğin dolabında siyah smokin ve açık renk bir smokin ceketi olmalı! Altın Makas ayrıcalıkları ile tercih ettiğiniz smokinlerde gerekli durumlarda 2 bedene kadar daraltma ve genişletme garantisi veriyoruz. Şal yaka smokin ilk seçeneklerimiz arasında yer alabilir. Fakat yakanın mat ve saten olması gerekir. Şeritli pantolon, papyon ve kuşak tercihleri ile özel bir şıklık tamamlanırken piliseli ve siyah düğmeli gömleğinizi de unutmuyoruz. Kumaşın özenle işlenmesi ve uyumlu aksesuar ya da parçalar ile tasarlanması kıyafeti özenli kılacaktır!

Frak ise tercihiniz ki yurt dışı davetlerinde daha çok tercih edilmektedir. Beyaz aksesuarlar tercih ettiğiniz bir konsept yaratmayı ihmal etmeyin. Papyon, yelek, kuşak ve eldivenleriniz ile tamamlanan frak ile her davete hazırsınız.

Eğer siz de Levon Kordonciyan damatlıkları ile eşsiz bir görüntü yakalamak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz!

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres::

    Harbiye Cumhuriyet Cad. No: 163/A

  • Haritadaki Konumu

    Levon Kordonciyan Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.