Beymen

E-posta Gönder

Beymen Genel Özellikler

 • Minimum Fiyat

  4.000-5.000 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Beymen Özellikler

 • Özellikler

  Özel Dikim, Smokin, Hazır Model, Haftasonu Hizmet, Takım Elbise, Frak

Beymen Sıkça Sorulan Sorular

 • Sağladığınız diğer aksesuarlar neler?

  Ayakkabı, Çorap, Kol düğmesi, Kravat, Papyon, Yelek

Beymen Hakkında

Beymen Collection’ın hafif ve rahat formuyla dikkat çeken smokinleri, siyah düğmeli, ata yaka veya klasik gömleklerle tamamlanıyor. Beymen her bütçeye göre damatlık modelleri incelerken modern tasarımlardan da asla vazgeçmiyor. 2016 yılının Beymen damatlık fiyatları her bütçeye uygun olduğu gibi aynı zamanda da bütün damat adaylarının ilgisini çekiyor. 2016 yılının en iyi takım elbiseleri sadece renkleri ve malzemesi ile değil, tasarımıyla da dikkat çekiyor. Beymen’de ki damatlıklar bütçeyi zorlamayacak şekilde alıcılarını sevindiriyor. Üstelik bu fiyatlar paketler halinde müşterilere sunuluyor.

Kemer ve ayakkabı renkleri gibi detaylara önem verilen bu damat paketlerinin tasarımları, pamuklu gömleklerden İngiliz smokinine, Fransız paçadan İspanyol gömlek düğmelerine kadar dünya modaları baz alınarak yapılıyor. Çiftler en ince ayrıntılarına kadar her şeyi düşündükleri bu özel günlerinde, hep birlikte unutulmaz bir rüya yaşamak istiyoruz. Bunu gerçekleştirmek için ise yapılması gereken planlar var. Bunlar düğün öncesi ve sonrası olmak üzere ikiye ayrılıyor. Düğün öncesi Beymen damatlık fiyatları inceledikten sonra erkekler düğün gününde giyecekleri modern tasarıma ve eksin hatlara sahip olan takım takım elbise için artık karar verebilirler. Ayrıca bu takım ile beraber yine aynı mağazadan alacağı bir ayakkabı ile tarzlarını daha da güçlendirirler.

Mağazadaki uzman danışmanlardan sezon ürünleri için yardım alabileceğiniz gibi kendi beden ölçülerinize göre, istediğiniz kumaş ile oldukça havalı bir takım elbise yaptırabilirsiniz. Üstelik tadilat işlemleri tamamen ücretsiz! Satın aldığınız harikulade tasarıma sahip takımları düğününüzde giyebileceğiniz gibi aynı zamanda da günlük hayattaki etkinliklerde de kullanabilirsiniz. Size özel olarak yapılan bu takımın bedeli ise Beymen damatlık fiyatları oranlarından fazla olmayacağı gibi pamuk ve yün oranlarına göre değişiklik gösterebilir.

İletişim Bilgileri

 • Adres

  Bağdat Cad. Celal Paşa Apt. 330/1,34738 Erenköy / Kadıköy

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.