Sibelisa Çiçek

E-posta Gönder

Çiçekçiler

Kategori

1 haftadan az

Teslim Süresi

Özel Tasarım

Özellikler

Antakya, Hatay

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Teslim Süresi 1 haftadan az

Özellik

  • Özel Tasarım
  • Yapay Çiçek
  • Şehir Dışında Hizmet

Sorular

  • Hizmet içeriğiniz nedir? Araç süslemesi, Masa süslemesi, Damat yaka çiçeği, Mekan süslemesi, Düğün çelengi, Gelin buketi

Hakkında

Hatay’da düğününüz için gereken çiçek ve benzeri aksesuarlarınız için bizi tercih etmeye ne dersiniz?

Hayatınızı birleştirip mutlu bir geleceğe yelken açacağınız düğün gününüz yaklaşırken birçok hazırlıkla meşgul olduğunuzu biliyoruz. Bu yoğun süreçte en azından araba süslemesi, gelin buketi ve düğününüzü yapacağınız mekânın dekorunda kullanacağınız çiçek ihtiyaçlarınız için enerji harcamayın istiyoruz.

Sibelisa Uluslararası Çiçekçilik Antakya’da ihtiyaçlarınıza özel yaratıcı çözümler üreterek bu sektörde faaliyetlerine devam ediyor. İstek ve beklentilerinizi her daim önemseyen çalışma disiplinimizle değerli günlerinizde mutluluğunuzun mimarları arasında yer almak istiyoruz.

Peki neler yapıyoruz?

Sevdiğiniz insanla birlikteliğinizi resmileştirdiğiniz düğün gününüze özel gelin arabanızı süslüyoruz. Seçtiğiniz renklerdeki tül ve çiçeklerle istediğiniz görünümü yakalayacağımızdan emin olabilirsiniz.

En taze ve doğal kır çiçeklerinden gelinliğinize uyum sağlayacak gelin buketi yapıyoruz. Tasarımını tamamen sizin isteklerinize göre yaptığımız buketlerimizde bütün çiçek türlerini kullanabiliyoruz. Küçük ve şık aksesuarlarla zenginleştirdiğimiz çiçeklerimizi eminiz ki çok beğeneceksiniz.

Düğün mekânınızın dekorasyonunda çiçeklere ağırlık vermek istiyorsanız bu konuda da size yardımcı olacağımızı bilmenizi isteriz. Birbirinden güzel çiçek modellerimizi masalarınızın üstünde kullanabilir, düğün mekânınızda güzel bir ambiyans yaratabilirsiniz.

Sadece düğün gününüze özel hizmet vermiyoruz!

Nişan ve söz törenleri için ihtiyacınız olan gösterişli çiçekleri, evlilik teklifi için eş adayınıza hediye etmek isteyeceğiniz çiçekleri de bizden temin edebilirsiniz. Gelin tacınızın doğal çiçeklerden olmasını ister misiniz ya da topuz yaptırdığınız saçlarınızdaki toka detaylarından çiçek demetinizde de olmasını? Her şeyiyle tamamen uyum yakalamak isteyen gelin adaylarımızın isteklerinizi yerine getirmek için buradayız.

Sunduğumuz hizmetler bunlarla sınırlı değil. Hatay Sibelisa Çiçek iletişim için yapmanız gereken şey çok basit! Hemen sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al!’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Sibel Kilisli

  • Adres: 75. Yıl Bulvarı Ürgenpaşa Mahallesi A.Fitnat Hanım Caddesi No:92 Antakya/HATAY

Sibelisa Çiçek Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!