Lara Çiçek

E-posta Gönder

Çiçekçiler

Kategori

1 hafta

Teslim Süresi

Özel Tasarım

Özellikler

Antakya, Hatay

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Teslim Süresi 1 hafta

Özellik

  • Özel Tasarım
  • Ücretsiz Teslimat
  • Yapay Çiçek
  • Şehir Dışında Hizmet

Sorular

  • Hizmet içeriğiniz nedir? Araç süslemesi, Masa süslemesi, Damat yaka çiçeği, Mekan süslemesi, Düğün çelengi, Gelin buketi
  • Kullandığınız aksesuarlar neler? İnci Boncuk

Hakkında

Düğün günü şıklığınızı tamamlayacak en güzel aksesuarınız olan gelin çiçeğinizi mevsimin en güzel renkli çiçekleriyle hazırlıyoruz. Lara Çiçekçilik Antakya olarak kaliteli hizmet anlayışımız ve ürün çeşitliliğimizle en özel günlerinize canlılık katıyoruz. Uzun yıllardan beri çiçek aranjman hizmeti veriyoruz. Misafirlerimizi kaliteli hizmet anlayışımızla ağırlıyor, isteklerine seri çözümler getiriyoruz.

Gelin çiçeğinizi modeline karar veremiyorsanız size tavsiyelerde bulunuyoruz. Nedir bu tavsiyeler?

-Gelinliğiniz, saç ve makyajınız ve gelin çiçeğinizle uyum içerisinde bir görünüme kavuşacaksınız. Bir gelinin en önemli aksesuarı olan çiçek her şeyle uyum içerisinde görünmelidir. Gelinliğinizin önüne geçmeyen, abartılı bir buketten kaçınmalısınız. Sade bir gelinlik tercih ettiyseniz çiçeğinizi renkli tonlarda, güpürlü ve taşlı bir gelinlik tercih ettiyseniz ise çiçeğinizi sade renk tonlarında olması gerektiğini düşünüyoruz.
-Düğün gerçekleştireceğiniz mekân ve konseptiniz çiçek seçiminde bize yol gösteriyor. Kır bahçesinde ya da açık alanda bir kutlama gerçekleştirecek ve konseptiniz için doğal tonlarda süslemeler tercih ettiyseniz, baharın mis kokulu çiçeklerini bir araya getirerek, renkli bir buket oluşturuyoruz. Plaj düğünü konseptinde kutlama gerçekleştirecekseniz, doğal tonlarda deniz kabuklarıyla süslü bir model, balo salonunda kutlama gerçekleştirecekseniz ise güllerin birleşiminden oluşan şık bir buket tercihleriniz arasında olabilir.
- Saç aksesuarı kullanmak yerine çiçeklerle saçınızı süslemek istiyorsanız topuz ve açık saç tercihlerinizde minimal çiçekleri tercih edebilirsiniz. Damat yaka çiçeği hizmeti de vererek uyum içerisinde görünmenizi sağlıyoruz.
-Hizmetlerimiz bunlarla da sınırlı değil. Mekân ve dekor hazırlıklarında, nişan masası ve gelin arabası süslemeleri ve çiçekli çelenk hazırlıkları için de seçeneklerimiz bulunuyor. Kısacası hayatınızın en özel günlerine bahar getiriyoruz.

Antakya gelin çiçeği hizmeti veren adreslerden biriyiz. Bizimle iletişime geçerek hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Yapmanız gerekenler; sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurup ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklamak.

İletişim

Selçuk Karagündüz

  • Adres: Ayşe Fitnat Hanım Cad. Reyyan Apt.No:27/D Antakya/ Hatay

Lara Çiçek Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!