Çiçekçiler Hatay

Lara Çiçek

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki gelin buketini anlat, ücretsiz düğün asistanımız isteklerine uygun 5 çiçekçiden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Lara Çiçek Özellikler

Teslim Süresi
1 hafta
Özellikler
Özel tasarım Ücretsiz teslimat Yapay çiçek Şehir dışında hizmet

Lara Çiçek Sıkça Sorulan Sorular

Hizmet içeriği nedir?

Araç süslemesi

Kullandığınız aksesuarlar neler?

İnci boncuk

Lara Çiçek Hakkında

Düğün günü şıklığınızı tamamlayacak en güzel aksesuarınız olan gelin çiçeğinizi mevsimin en güzel renkli çiçekleriyle hazırlıyoruz. Lara Çiçekçilik Antakya olarak kaliteli hizmet anlayışımız ve ürün çeşitliliğimizle en özel günlerinize canlılık katıyoruz. Uzun yıllardan beri çiçek aranjman hizmeti veriyoruz. Misafirlerimizi kaliteli hizmet anlayışımızla ağırlıyor, isteklerine seri çözümler getiriyoruz.

Gelin çiçeğinizi modeline karar veremiyorsanız size tavsiyelerde bulunuyoruz. Nedir bu tavsiyeler?

-Gelinliğiniz, saç ve makyajınız ve gelin çiçeğinizle uyum içerisinde bir görünüme kavuşacaksınız. Bir gelinin en önemli aksesuarı olan çiçek her şeyle uyum içerisinde görünmelidir. Gelinliğinizin önüne geçmeyen, abartılı bir buketten kaçınmalısınız. Sade bir gelinlik tercih ettiyseniz çiçeğinizi renkli tonlarda, güpürlü ve taşlı bir gelinlik tercih ettiyseniz ise çiçeğinizi sade renk tonlarında olması gerektiğini düşünüyoruz.
-Düğün gerçekleştireceğiniz mekân ve konseptiniz çiçek seçiminde bize yol gösteriyor. Kır bahçesinde ya da açık alanda bir kutlama gerçekleştirecek ve konseptiniz için doğal tonlarda süslemeler tercih ettiyseniz, baharın mis kokulu çiçeklerini bir araya getirerek, renkli bir buket oluşturuyoruz. Plaj düğünü konseptinde kutlama gerçekleştirecekseniz, doğal tonlarda deniz kabuklarıyla süslü bir model, balo salonunda kutlama gerçekleştirecekseniz ise güllerin birleşiminden oluşan şık bir buket tercihleriniz arasında olabilir.
- Saç aksesuarı kullanmak yerine çiçeklerle saçınızı süslemek istiyorsanız topuz ve açık saç tercihlerinizde minimal çiçekleri tercih edebilirsiniz. Damat yaka çiçeği hizmeti de vererek uyum içerisinde görünmenizi sağlıyoruz.
-Hizmetlerimiz bunlarla da sınırlı değil. Mekân ve dekor hazırlıklarında, nişan masası ve gelin arabası süslemeleri ve çiçekli çelenk hazırlıkları için de seçeneklerimiz bulunuyor. Kısacası hayatınızın en özel günlerine bahar getiriyoruz.

Antakya gelin çiçeği hizmeti veren adreslerden biriyiz. Bizimle iletişime geçerek hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Yapmanız gerekenler; sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurup ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklamak.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres::

    Ayşe Fitnat Hanım Cad. Reyyan Apt.No:27/D Antakya/ Hatay

  • Haritadaki Konumu

    Lara Çiçek Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.