Can Çiçekçilik

E-posta Gönder

Çiçekçiler

Kategori

1 hafta

Teslim Süresi

Özel Tasarım

Özellikler

Antakya, Hatay

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelin buketini anlat, ücretsiz düğün asistanımız isteklerine uygun 5 çiçekçiden fiyat teklifi göndersin!

Genel Özellikler

  • Teslim Süresi 1 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Tasarım, Ücretsiz Teslimat, Yapay Çiçek, Şehir Dışında Hizmet

Sorular

  • Hizmet içeriğiniz nedir? Araç süslemesi, Damat yaka çiçeği, Düğün çelengi, Gelin buketi, Masa süslemesi, Mekan süslemesi

Önerilen Firmalar

Sultan Flowers & Design
15

Antakya

Sultan Flowers & Design

4 hafta
Ücretsiz Teslimat
Vilayet Çiçekçilik
14

Antakya

Vilayet Çiçekçilik

1 hafta
Özel Tasarım
Özgül Çiçekçilik
15

Defne

Özgül Çiçekçilik

3 hafta
Özel Tasarım

Hakkında

En değerli organizasyonlarınızı renkli çiçeklerle süslüyor, düğün günü elinizden eksik etmeyeceğiniz düğün çiçeğinizi hayallerinizdeki gibi tasarlıyoruz.

Can Çiçekçilik Antakya olarak Hatay’da faaliyet gösteriyor, hizmete başladığımız günden bugüne misafirlerimizin memnuniyetini önemseyen bakış açımızla faaliyet gösteriyoruz. Yalova’da çiçekçi arayışına giren çiftlerin ilk tercih ettiği adreslerden biri olma özelliği kazandık ve hizmet kalitemizi misafirlerimizden aldığımız enerjisi ile ikiye katlıyoruz. Gelin çiçeği, mekân ve masa süslemeleri başta olmak üzere özel günlerinizi renklendirecek birçok hizmetimiz bulunuyor.

Düğün günü en güzel aksesuarınız olan gelin çiçeğinizi tasarlarken birçok detayı göz önünde bulunduruyoruz ki uyum içerisinde görünebilin. Gelinlik modeliniz, konseptiniz ve düğün mekânınızın özelliklerine göre çiçeğinizi belirliyoruz. Kır bahçesinde organizasyon gerçekleştirecekseniz, doğayla bütünleşen renklerin bir arada bulunduğu bir buket, balo salonunda bir organizasyon gerçekleştireceksiniz şık ve ihtişamlı bir buket tercih edebilirsiniz. Bunun dışında eşinizle uyum içerisinde görüneceğiniz damat yaka çiçeği hizmetimiz de bulunuyor.

Gelin çiçeğinizin gelinlik modeliyle de uyum içerisinde görünmesi olması gerek. Eğer gelinliğinizin tercihini sade ve şık bir modelden yana kullandıysanız gösterişli, hareketli ve güpürlü bir gelinlik modeli tercih ettiyseniz ise sadece bir buket tercih edebilirsiniz.

Davet alanını muhteşem görünümlü, renk renk çiçeklerle süslüyoruz. Gelin damat masası ve davetli masalarınızı canlı çiçeklerle hareketlendirebilirsiniz. Bunun dışında gelin yolu dekorlarında, nikâh masası süslemelerinde de süslemeler yapabiliyoruz.

Gelin arabanızı tercih ettiniz. Şimdi süsleme işlemlerinde. Gelin buketi ve damak yaka çiçeğiyle uyum içerisinde görünen çiçekler tercih ederek gelin arabanızı süslüyoruz.

Eğer siz de sunduğumuz hizmetlerden yararlanmak istiyorsanız, Hatay Cebrail Mahallesi Fatih Caddesi üzerinde hizmet veren çiçekçimize sizi bekliyoruz. Bizimle iletişime geçmek için yapmanız gerekenler oldukça basit. Sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurup ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak bizimle kolaylıkla iletişime geçebileceksiniz.

İletişim

Hüseyin Akyürekoğlu

  • Adres: AntakyaYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!