Çiçekçiler Adana

Mengilli Çiçekçilik ve Çikolata

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki gelin buketini anlat, ücretsiz düğün asistanımız isteklerine uygun 5 çiçekçiden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Mengilli Çiçekçilik ve Çikolata Özellikler

Teslim Süresi
2 hafta
Özellikler
Özel tasarım Ücretsiz teslimat Yapay çiçek Şehir dışında hizmet

Mengilli Çiçekçilik ve Çikolata Sıkça Sorulan Sorular

Hizmet içeriği nedir?

Damat yaka çiçeği

Kullandığınız aksesuarlar neler?

İnci boncuk

Mengilli Çiçekçilik ve Çikolata Hakkında

Mengilli Çiçekçilik ve Çikolata, 35 yıldır çiçekçilik sektöründe lider konumunu koruyor. Özel günlerde tercih edilen çiçeklerden tutun da çikolata ve nikah şekeri gibi özel ürünlerin üretiminde uzmanlaşmış bir firma olarak biliniyor. Müşterilerine güvenilirlik ve kalite sunan firma, uzun yıllardır sektördeki deneyimiyle adından söz ettiriyor. Her bir ürününde özenle seçilmiş malzemeler ve titiz bir işçilikle öne çıkan işletme, müşterilerinin beklentilerini karşılayarak memnuniyet sağlıyor.

Deneyim

Mengilli , aile şirketi olarak faaliyet göstermekte ve başarıyla 35 yıldan beri sektörde yer almakta. Adana söz nişan çikolatası kapsamında işleyişini sürdüren şirket, güçlü bir iş yapma kültürüne sahip olup, aile değerlerini iş dünyasına başarıyla entegre etmekte. İş becerisi ve tecrübesine güvenerek, gerektiği durumlarda uzman bir ekibe başvurabilme esnekliğine sahip. Bu sayede, her bir müşteri talebini özenle karşılamak ve özel günlerde en kaliteli ürünleri sunmak için her zaman hazır bir durumda bulunmakta.

Hizmetler

Çiçekçilik, özel günlerde geleneksel yapımıza ait olmazsa olmaz hediyelikler konusunda özenli hizmet sunuyor. Sektördeki lider konumunu koruyan firma, sukulent, isteme çikolatası, gondol, draje çikolata ve isteme çiçeği gibi özel ürünlerle müşterilerine eşsiz deneyimler yaşatıyor. Geleneksel ve özgün tasarımlarıyla öne çıkan Mengilli, her bir detayı özenle düşünerek özel günlerin unutulmaz olmasına katkı sağlıyor. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firma, sevdiklerinize duygusal anlar yaşatmak için en kaliteli ve özel ürünleri sunmaya devam ediyor.

Ek Hizmetler

Mengilli Çiçekçilik ve Çikolata, gelin arabası süslemesi konusunda da uzman. Her türlü gelin arabası için özel tasarımlar yapılmakta ve çeşitli detaylarla süslenmekte. Ayrıca Adana nişan çiçeği hazırlama konusunda yapay çiçek kullanılarak yapılan çiçek hizmeti tüm illere yollanabilmekte böylece her müşteri özel gününde istediği çiçek tasarımını elde edebilmekte. Firmanın sunduğu diğer hizmetler arasında magnet, mum ve nikah şekeri gibi özel ürünlerin tasarımı ve sunumu da bulunmakta.

Mengilli, her bir çiçeğin ve çikolatanın içinde sevginin izini bırakarak, sizin için özel olanı daha da özel kılıyor. Unutulmaz anlarınıza renk katacak olan bu özenli dokunuşlarla, sevginizin ve mutluluğunuzun hiç solmayan bir çiçek gibi her daim taze kalmasını sağlıyor. Mengilli Çiçekçilik ve Çikolata ile romantizminizi taçlandırın, aşkınızın güzellikleriyle dolu bir geleceğe adım atın.Gelin arabası süsleme fiyatları Adana için bilgi sahibi olmak istiyorsanız iletişim numarasından ya da “Ücretsiz Teklif Al” formundan yararlanınız.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres::

    Merkez/Adana

  • Haritadaki Konumu

    Mengilli Çiçekçilik ve Çikolata Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.