Öz Sıla Yemekçilik

E-posta Gönder

 • Merkez, Sivas.

Ekiple Tanışın

Öz Sıla Yemekçilik Genel Özellikler

 • Minimum Yemekli Fiyat

  20 TL'den az

 • Minimum Kokteyl Fiyat

  10 TL'den az

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 haftadan az

 • Maksimum Davetli Sayısı

  3.000 kişi

Öz Sıla Yemekçilik Özellikler

 • Özellikler

  Şehir Dışında Hizmet, Servis Personeli, Ekipman, Menüde Değişiklik

Öz Sıla Yemekçilik Sıkça Sorulan Sorular

 • Hazırladığınız ekstra menüler neler?

  Vegan, Vejetaryen

Öz Sıla Yemekçilik Hakkında

Düğünleriniz başta olmak üzere birçok organizasyonda imdadınıza yetişen Öz Sıla Yemekçilik Sivas’ta tercih edebileceğiniz en iyi catering şirketlerinden biri. Neden mi? Kendimizi kısaca tanıtalım, kararı siz verin.

Catering, kelime anlamı olarak “yemek hizmeti sağlamak” anlamına geliyor. Bu hizmeti de uzun zamandır gerçekleştiren bir işletme olarak sizlere birkaç özelliğimizden bahsetmek istiyoruz.

Öncelikle yemek üretimi, organizasyon yemek hizmeti ve taşıma yemek hizmetlerini sağlıyoruz. En kaliteli, en iyi ve en lezzetli yemekleri en uygun fiyatlarla sağlamayı amaçlıyoruz. Bunu yaparken kişi ve kurumların istek ve ihtiyaçlarını göz önünde bulunduruyor, özel menüler sunuyoruz. Hem zaman ve hem de bütçe tasarrufu sağlamalarına olanak sağıyoruz.

Hijyen ve hız konusunda ekstra hassas olduğumuzu söylemek istiyoruz. Sizlere yemek hizmetini sağlarken bu prensipleri ön planda tuttuğumuzu fark edeceksiniz.

Açıldığımız günden beri kendimizi devamlı yeniliyoruz. Her yeni güne, yeni bir şey öğrenmeyi hedefleyerek başlıyoruz. Bu azmimiz sayesinde gerekli olan tüm belge ve sertifikaları almaya çalışıyoruz. Aynı zamanda bizimle birlikte çalışan ekibin de eğitimlerini tamamlıyor ve bizi tercih eden misafirlerimize güler yüzlü hizmet etmeleri için çeşitli konferanslar düzenliyoruz.

Bu sektörde adımızı duyurmak, hizmet alanlarımızı geliştirmek ve her geçen gün daha da büyümek için ilk günkü aşkımız ve özverimizle çalışmaya devam ediyoruz.

10.000 kişilik bir organizasyona kadar hizmet verebildiğimizi biliyor muydunuz? Bu tarz büyük organizasyonlar için belirlenen menüleri çıkarma konusunda oldukça tecrübeli olduğumuzu söylemek istiyoruz. Bizimle maksimum 1 hafta öncesinden iletişime geçebilirsiniz. Daha küçük organizasyonlar için 1 gün önceden iletişime geçmeniz bile yeterli olacaktır.

Belirlenen ücretle birlikte talebiniz doğrultusunda şehir dışına hizmet de sağlayabiliyoruz.
Düğünleriniz, mezuniyetler, sünnet ve kurumsal etkinliklerin hepsinde faaliyet gösterebiliyoruz. İhtiyacınız olduğu anda Öz Sıla Yemekçilik yanınızda..

Birçok farklı organizasyon için bizi tercih edebilir, lezzetli yemeklerimizi tercih edebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey; sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklamak.

İletişim

 • Adres:

  Kardeşler, Bağdat Cd. No:58, 00058 MERKEZ/Sivas Merkez/Sivas

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.