Muslu Yemekçilik

E-posta Gönder

Catering Hizmetleri

Kategori

250 kişi

Kapasite

20-40 TL

Min. Yemekli

Merkez, Sivas

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Yemekli Fiyat 20-40 TL
  • Minimum Kokteyl Fiyat 10 TL'den az
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 3 hafta
  • Maksimum Davetli Sayısı 250 kişi

Özellikler

  • Özellikler Menüde Değişiklik

Hakkında

Düğününüzü yemekli olarak düşünüyor ve sevdiklerinize en iyi hizmeti mi vermek istiyorsunuz? O halde sizleri Muslu Yemekçilik ile tanıştırmak istiyoruz! Bugüne kadar, sizin gibi düşünen sayısız çiftin özel günlerine yemeklerimiz ile imza attığımızı ve gecenin sonunda memnun bir şekilde ayrıldıklarını söyleyebiliriz. Neden bir sonraki siz olmayasınız?

Açıldığımız günden itibaren ilk hedefimiz konuklarımızın güvenini kazanmak oldu. Özellikle hijyen konusunun oldukça hassas olduğunu bildiğimiz için hem temizliğe hem de lezzete önem veren bir işletme olmanın en önemli ilkemiz olduğunu söyleyebiliriz. Hâlâ bu hedefler dahilinde çalışmalarımıza devam ediyor ve sunduğumuz kaliteli hizmet standardını devamlı artırmak istiyoruz.

Hem yemek olarak hem de personel olarak büyük organizasyonlara rahatlıkla hizmet verebiliyoruz. Geniş mutfağımızdan çıkan lezzetlere ve hızlı, pratik ekibimize güvenebilirsiniz. Hiçbir aksaklık yaşamayacak ve Sivas’ın meşhur tatlarını nerede olursanız olun sıcak bir şekilde yeme şansına sahip olacaksınız.

İşletmemizde lezzetli yemeklerimizi çok uygun fiyatlarla yeme şansına sahip olacaksınız. Avantajımız bununla da sınırlı değil. Muslu Yemekçilik Sivas’ta özel gecelerinizden önce menü tadımı sağlayabiliyor, isteğiniz durumunda menü değişikliğini gerçekleştirebiliyor. Tamamen müşteri memnuniyetiyle çalıştığımızı ve isteklerinizin bizim için çok önemli olduğunu gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz.

Bugüne kadar birçok organizasyonda yer aldığımızı ve lezzetlerimizle konuklarımızın memnuniyetlerini sağladığımızı belirtmek istiyoruz. Düğünlerde, söz ve nişanlarda, doğum günlerinde, iş yemeklerinde, bayi toplantılarında, mevlutlerde, fabrikalarda, okullarda, kısacası bize ihtiyaç duyduğunuz her yerde yanınızda oluyoruz. Bu gibi organizasyonlar dışında bizi yerimizde ziyaret etmek isterseniz de, Sivas merkezde faaliyet gösterdiğimizi söyleyelim. Sabah 7’den akşam 7’ye kesintisiz bir hizmet sunuyor ve konuklarımızı güler yüzle ağırlıyoruz. Pazar günleri kapalı olduğumuzu da dipnot olarak belirtelim.

Lezzetli yemekler için doğru adrestesiniz. Birçok farklı tadı bulabileceğiniz işletmemizi tercih etmek ve hakkımızda daha detaylı bilgi almak isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Orhan Muslu

  • Adres: Gültepe, 28. Blok No:68, 58080 Sivas Merkez/Sivas

Muslu Yemekçilik Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!