Kekik Catering

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Kekik Catering Genel Özellikler

 • Minimum Yemekli Fiyat

  20 TL'den az

 • Minimum Kokteyl Fiyat

  10 TL'den az

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta

 • Maksimum Davetli Sayısı

  1.000 kişi

Kekik Catering Özellikler

 • Özellikler

  Servis Personeli, Ekipman, Menüde Değişiklik

Kekik Catering Hakkında

Sivas merkezde Toptancılar Sitesi 19. Blok’ta uzun yıllardır uluslararası standartlarda üretim yapan tecrübeli bir catering firmasıyız. 7 gün 24 saat kesintisiz bir şekilde üretim yapabilen tesisimiz ile durmadan çalışıyor ve çalıştıkça üretiyoruz. İşini çok iyi yapan ve bu konuda oldukça da deneyimli büyük bir çalışan kadrosuna sahibiz. Ekibimizin tamamı işinin ehli ve yeterli bilgi birikimi ile donanıma sahip profesyonellerden oluşuyor. Eğer toplu bir yemek daveti vermek istiyor ve bu konuda kendinizi güvenilir ellere emanet etmek istiyorsanız Kekik ailesi olarak size bu konuda yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Kekik Yemek Catering başta düğünler olmak üzere çok sayıda organizasyona, etkinliğe ve topluluğa yemek hizmet veriyor. Hâlihazırda düzenli olarak tabldot usulü yemek ulaştırdığımız fabrika ve iş yerlerimiz de mevcut. Onun haricinde nişanlar, hac umre ve mevlitler, kurumsal etkinlikler ve piknikler gibi daha birçok alanda faaliyet gösteriyoruz. Sahip olduğumuz ekip ve ekipmanlar sayesinde hem yerinde üretim hem de taşımalı üretim yapabiliyor. Yani düğününüz için eğer yemekleri sizin dilediğiniz bir mekânda yapmamızı isterseniz ekipmanlarımızı yanımızda getirerek yemekleri orada yapıyoruz. Dilerseniz de fabrikamızda yaparak güvenle size ulaştırıyoruz. Eğer yemeklerin ısısı ile ilgili tereddütleriniz varsa lütfen olmasın çünkü bu konuda bize yardımcı olan teknolojik sistemlerimiz sayesinde yemekleriniz yolda ısı veya lezzet kaybına uğramazlar.

Sektörümüzde sağladığımız başarıyı hijyen ve sağlık kurallarına uygunluğumuz ile birlikte lezzetlerimiz sayesinde de elde ettik. Mevsime uygun olarak kaliteli ürünler tercih ederek yaptığımız yemeklerimiz usta aşçılarımız sayesinde lezzet konusunda da bir hayli iddialı oluyor. Toplu grup yemekleri için belirlediğimiz set menülerimiz ile her bütçeye ve damak tadına hitap edebiliyoruz.

Eğer bilgi veya fiyat teklifi almak istiyorsanız hemen sayfadaki formu doldurarak bunu kolayca yapabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Gültepe Mahallesi Toptancılar Sitesi 19 Blok 46. Sivas

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Kekik Catering Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.