KA Grup Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

KA Grup Organizasyon Genel Özellikler

 • Minimum Yemekli Fiyat

  20 TL'den az

 • Minimum Kokteyl Fiyat

  10 TL'den az

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

 • Maksimum Davetli Sayısı

  2.000 kişi

KA Grup Organizasyon Özellikler

 • Özellikler

  Şehir Dışında Hizmet, Servis Personeli, Ekipman, Menüde Değişiklik, Düğün Shot Servisi

KA Grup Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Hazırladığınız ekstra menüler neler?

  Vegan, Vejetaryen

KA Grup Organizasyon Hakkında

Misafirperverliği ile bilinen toplumumuzda düğün, davet ve organizasyonlarda konukları en iyi şekilde ağırlamak önceliktir. KA Grup Organizasyon ailesinin sunduğu catering hizmetleri sayesinde siz de düğünlerinizde ailenizi ve dostlarınızı en iyi şekilde ağırlayabileceksiniz.

Referans olarak mutlu çiftlerimizi gösterebiliriz! Herhangi bir marka ya da garantiden ziyade gerçek yorumlarla ve menü tadımlarıyla kararı size bırakıyoruz. Üstelik profesyonel ekibimizle, usta aşçılarımızla ve mutfak ekibimizle de tanışabilirsiniz. Ancak mutfağımıza girmek isterseniz, hijyen koşullarına uygun giyinmelisiniz. KA Grup Organizasyon ailesi olarak mutfağımızdaki en büyük önceliğimiz sağlık ve hijyen koşullarına uygunluk!

Ev sahipliğini yaptığınız organizasyonlarda sunmak istediğiniz ikramları ve yemekleri belirlediniz mi? Bunun için acele etmenize gerek yok! Çünkü Sivas catering firmaları arasında yerini alarak marka haline gelmiş ekibimiz seçim yapmanıza yardımcı olacak. Karşılama ikramlarınızı, düğün yemeklerinizi, pasta ve nikâh şekerlerinizi belirlemek için ayrı ayrı menü tadımları gerçekleştireceğiz. Bu sayede konuklarınızın beğenisine sunacağınız lezzetlerin tümünü damak tadınıza göre seçebileceksiniz.

Geniş bir yelpazeye sahip olan menülerimizde konuklarınıza sunmak isteyeceğiniz her şeyi bulacaksınız. Kokteyl menülerinde hafif atıştırmalıklar, çeşit çeşit meşrubat ve içecekler yer alacak. Karşılama ikramları sizin tercihinize göre; şeker, tatlı, lokum, çerez gibi atıştırmalıklardan oluşacak. Yemekli menüleriniz ise Türk ve dünya mutfağından tatlarla özel tarifeler kullanılarak hazırlanacak. Düğün pastanız da dâhil tüm lezzetler güler yüzlü hizmet personellerimiz tarafından şık sunumlarla konuklarımızın beğenisine sunulacak. Ayrıca davetlerinizde çocukların eğlencesini de unutmadık. Onlar da keyifli bir gece geçirsinler diye pamuk şeker, patlamış mısır hatta animatör hizmetlerimiz de var!

Siz de konuklarınıza Sivas düğün yemekleri veya dünya lezzetleri ile sunumlar yapmak isterseniz, tercihiniz KA Grup Organizasyon olmalı! Yapmanız gereken ise sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgilerini kullanmak veya formu doldurmak.

İletişim

 • Adres:

  Primemall AVM Merkez/ Sivas

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  KA Grup Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.