Hakan Yemekçilik

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

Hakan Yemekçilik Genel Özellikler

 • Minimum Yemekli Fiyat

  20 TL'den az

 • Minimum Kokteyl Fiyat

  10 TL'den az

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 haftadan az

 • Maksimum Davetli Sayısı

  2.000 kişi

Hakan Yemekçilik Özellikler

 • Özellikler

  Şehir Dışında Hizmet, Servis Personeli, Ekipman, Menüde Değişiklik

Hakan Yemekçilik Hakkında

Catering sektörüne yenilikçi ve modern bir bakış açısı ile giriş yapan şirketimiz hatırı sayılır bir süredir bu alanda verdiği kaliteli hizmetler ile adından söz ettiriyor. İşini severek yapan uzman kadromuz ile tüm sağlık kurallarına uyarak yemeklerimizi üretiyor ve bizden catering konusunda talepte bulunan müşterilerimize güvenle ulaştırıyoruz. Bunu da sahip olduğumuz sertifika ve belgeler ile somu bir şekilde kanıtlıyoruz.

Hakan Yemekçilik Catering Merkez/Sivas‘ta Toptancılar Sitesi 23. Blok’ta bulunuyor. Bu sayede şehir merkezinde olan konumumuz sayesinde hem kolay ulaşılabiliyor hem de şehrin her yerine biz de kolay ulaşabiliyoruz. Firma olarak başta düğün yemekleri olmak üzere; nişan törenleri, hac ve umre, mevlit yemekleri, cenaze yemekleri ve piknik organizasyonları gibi alanlarda faaliyet gösteriyoruz. Bu gibi hizmetleri müşterimizin isteğine göre yerinde üretim veya taşımalı yemek hizmeti şeklinde yapabiliyoruz. Nedir bunlar diye soracak olursanız basitçe anlatalım, yemeklerimizi kendi üretim yerimizde veya siparişi aldığımız ve yemeği yapmamız istenen herhangi bir alanda veya mekânda yapıyoruz. Kalite standartlarına uygun olarak yemeklerimizi yapmamızı sağlayan teknolojik ekipmanlarımız ile her ikisi de güven içerisinde bizimle mümkün.

Eğer yemeği fabrikamızda yapar ve size getirirsek Thermobox denen yemeklerin ısısını 1-4 dereceden fazla düşürmeden taşımamızı sağlayan sistem sayesinde size sıcaklığından ve lezzetinden kayıp yaşamadan getirebileceğimizden şüpheniz olmasın. Kalite ve sağlığa uygunluk bizim için son derece önemli bu yüzden kaliteli ürünler kullanarak hijyen kuralları çerçevesinde yemeklerimizi üretiyoruz. Düğün yemeğiniz için kendinizi profesyonel ellere emanet etmenizde fayda var. Toplu davetler için oluşturduğumuz set menülerimizden bütçenize uygun olanını seçebilir veya bize dilediğiniz menünün listesini verebilirsiniz.

Hakan Yemekçilik Sivas’ın her noktasına yemeklerini ulaştırabilir. Düğününüz yaklaşıyorsa acele edin ve bize ulaşmak için sayfadaki fiyat teklif formunu hemen doldurun!

İletişim

 • Adres:

  Toptancılar Sitesi 23. Blok No: 110 Sivas / Merkez

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Hakan Yemekçilik Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.