Elit Yemekçilik

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

Elit Yemekçilik Genel Özellikler

 • Minimum Yemekli Fiyat

  20 TL'den az

 • Minimum Kokteyl Fiyat

  10 TL'den az

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  3 hafta

 • Maksimum Davetli Sayısı

  3.000 kişi

Elit Yemekçilik Özellikler

 • Özellikler

  Şehir Dışında Hizmet, Servis Personeli, Ekipman, Menüde Değişiklik

Elit Yemekçilik Sıkça Sorulan Sorular

 • Hazırladığınız ekstra menüler neler?

  Vegan, Vejetaryen

Elit Yemekçilik Hakkında

Gıda konusunda ve hizmet sektöründe uzun yıllardır faaliyet gösteren profesyonel ekibimiz, Elit Yemekçilik ailesi olarak hizmetinizde! Sivas'ta düzenleyeceğiz davet ve organizasyonlarda en iyi lezzetlerle konuklarınızı ağırlamak isterseniz, aradığınız çözüm ortağıyız... Neden mi? Anlatalım:

İlk olarak belirtmek isteriz ki sağlığınızı ve memnuniyetinizi önceliğimiz olarak belirledik. Bu yüzden Türkiye'nin önde gelen gıda markaları ile çalışıyor, dilediğiniz tatları hijyen ve sağlık koşullarına uygun şekilde hazırlıyoruz. Marka güvenirliğinin yanı sıra kullandığımız her ürünün tazeliği ve kalitesini de inceliyoruz. Çünkü biliyoruz ki lezzet pek çok detayın bir araya gelmesi ile elde edilir! Elit Yemekçilik ekibi olarak catering hizmetlerimizle en iyiyi sunmak için kapsamlı hazırlık süreçleri yönetiyoruz... Bu sayede 4000 kişiye kadar tabildot yemek, açık büfe ve kokteyl hizmeti sağlayabiliyoruz.

Düğün menülerinin hazırlık aşamalarını soracak olursanız, aynı özenle ve titizlikle çalışmalar yapıyoruz. Sivas düğün yemekleri konusunda da uzman aşçılarımızla alternatif menü seçenekleri hazırladık. İsterseniz menülerden birini seçebilir ve hızlıca hazırlıklara başlamamız için kişi sayısı belirtebilirsiniz. İsterseniz de karşılama töreni ikramları, kokteyller, başlangıçlar, ara sıcaklar, salata, ana yemek, tatlı ve düğün pastası dâhil uzun bir yemek listesini tek tek üzerinde konuşarak karar verebilirsiniz. Alınan kararlar ışığında hazırlıklara başlayan mutfak ekibimiz son teknoloji ekipmanlarla taze lezzetler hazırlıyor!

Geriye kalan aşama ise sunum ve servis oluyor. Anlaşmalı olduğunuz düğün salonunda servis personelleri bulunmuyor veya yetersizse bu konuda da yanınızda oluyoruz. Sunacağımız lezzetlerin tazeliğini ve sıcaklığını koruyan son sistem ekipmanlarla donatılmış araçlarımızla salona yemekleri ulaştırıyoruz. Gerekli ekipmanları da temin ederek personellerimizle güler yüzlü ve hızlı servis imkânı sağlıyoruz. Gerek sunduğumuz lezzetlerin kalitesi gerek personelimizin yüksek kalite standartlarında hizmet anlayışıyla bizi tercih ettiğiniz için memnun olacaksınız!

Acele edin özel bir yemek listesi için bir an önce iletişime geçmeliyiz! Yapmanız gereken tek şey sayfanın üst kısmında yer alan bilgileri kullanmak veya Elit Yemekçilik Sivas iletişim formunu doldurmak.

İletişim

 • Adres:

  Gültepe Mah. 11. Sanayi Sok. No: 27/ C Merkez/ Sivas

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Elit Yemekçilik Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.