Dalgıç Yemekçilik

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Dalgıç Yemekçilik Genel Özellikler

 • Minimum Yemekli Fiyat

  20 TL'den az

 • Minimum Kokteyl Fiyat

  10-20 TL

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 haftadan az

 • Maksimum Davetli Sayısı

  3.000 kişi

Dalgıç Yemekçilik Özellikler

 • Özellikler

  Servis Personeli, Ekipman, Menüde Değişiklik

Dalgıç Yemekçilik Sıkça Sorulan Sorular

 • Hazırladığınız ekstra menüler neler?

  Vejetaryen

Dalgıç Yemekçilik Hakkında

1999 yılından beri kendisini catering sektörüne adamış bir şirket olarak işimizi özenle yapıyor ve günden güne büyüyerek her zaman daha iyisi için çok çalışıyoruz. Uzun süredir bu işin içerisinde olduğumuz için artık alanımızda geniş bir bilgi birikimine ve çok sayıda tecrübeye sahibiz. Dalgıç Yemekçilik Sivas’ta bulunan yemek fabrikasının üretim kapasitesi sayesinde sadece şehir içi ile sınırlı kalmıyor ve İç Anadolu Bölgesi’nin tamamına hizmet veriyor.

Her şeyin gerçekleştiği ve zanaatımızı ortaya koyduğumuz fabrikamız 2.000 metrekarelik bir kapalı alan ve 1.000 metrekarelik de açık alan üzerine kurulu. Bu sayede fabrikamızda 10 bin kişiye kadar varan büyük bir üretim kapasitesine sahibiz. Tüm yemeklerimizi özen ve titizlik içerisinde yapan 100 kişilik profesyonel bir çalışan kadromuz mevcut. Hijyen kurallarını en iyi şekilde uygulayan ekibimizin tamamı oldukça da deneyimli. Herkes işini severek yapıyor ve böylece huzurlu bir çalışma ortamında yemekleriniz güvenle üretiliyor.

Tasarımı ve sahip olduğu teknolojiye göre modern gıda bandına uygun olarak ekipmanlar ile donattığımız fabrikamızda Avrupa standartlarında bir iş yapıyoruz. Düğün, nişan töreni, kına gecesi, kadın toplantıları, hac ve benzeri özel günlerde toplu yemek hizmeti veriyoruz. Bunu da müşterimiz nasıl dilerse öyle yapıyoruz. Dileyenlere üretimi fabrikamızda yaparak taşımalı yemek hizmet veriyoruz. Eğer yemeği organizasyonun gerçekleşeceği mekânda yapmamız talep edilirse işe uygun ekibimiz ve ekipmanlarımızı alarak bize gösterilen alanda işlerimizi tamamlıyoruz.

Eğer düğününüzü yemekli yapacaksanız bunu kaliteli hizmet veren profesyonel ellerde emanet etmenizde fayda var. Her bütçeye ve damak zevkine uygun set menülerimiz ile hizmetinizdeyiz. Izgara menüsü, et menüsü, tavuk menüsü, kebap, döner ve tandır menüleri gibi farklı içeriklere sahip çok sayıda menümüzden dilediğinizi seçebilirsiniz. Bizimle iletişime geçmek ve fiyat teklifi almak için sayfadaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Gültepe Mahallesi Toptancılar Sitesi No:57/1 Merkez / Sivas

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Dalgıç Yemekçilik Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.