Altınyayla Yemekçilik

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

Altınyayla Yemekçilik Genel Özellikler

 • Minimum Yemekli Fiyat

  20 TL'den az

 • Minimum Kokteyl Fiyat

  10 TL'den az

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

 • Maksimum Davetli Sayısı

  Limitsiz

Altınyayla Yemekçilik Özellikler

 • Özellikler

  Şehir Dışında Hizmet, Servis Personeli, Ekipman, Menüde Değişiklik

Altınyayla Yemekçilik Sıkça Sorulan Sorular

 • Hazırladığınız ekstra menüler neler?

  Vejetaryen

Altınyayla Yemekçilik Hakkında

Gelin adayları gelinliğini ya da dış görünümünü düşlediği gibi organizasyonun her aşamasını da önceden Damat beyde düğün töreni için özel istekleri olur. Ortak payda da buluştukları nokta ise unutulmaz bir düğün yemeğidir. Enfes kokuların yayıldığı bir düğün törenini her çift düşler, böylece davetlilerin aklında daha iyi kalacaklarının bilincindedirler. Akıllarda kalmak, fark yaratmak için yıllardır Sivas catering firmaları arasında yer alıyoruz.

Biz de Altınyayla Yemekçilik adı altında birbirinden güzel düğün menüleri tasarlıyoruz. Davetli yemek listesi için ilk olarak tüm lezzetlerimizden oluşan bir masa hazırlıyor, buradan seçmenizi sağlıyoruz. Bu etkinliğe de menü tadım etkinliği diyoruz. Üstelik içeklerimizi bile test edebildiğiniz bu organizasyon catering paketimizin içerisinde yer alıyor.

Ana yemek için birçok alternatifimiz bulunuyor. Davetlilerin ağırlıklı olarak kırmızı et mi yoksa beyaz et mi sevdiğini söyleyebilirsiniz. Biz de farklı pişirme tekniklerine göre yemekler önerebiliriz. Düğün organizasyonları için başlangıç tabakları hazırlayabilir, taze ve günlük olarak hazırladığımız menü seçeneklerine yer verebiliriz. Dilerseniz davetliler için menü oluşturmak yerine açık büfe seçeneğini de seçebilirsiniz. Böylece her davetli kendi damak zevkine göre yiyeceklerini seçebilir. Tabii ki özel beslenme alışkanlığına sahip misafirleriniz için tabaklar hazırlayabiliyoruz. Vegan, vejetaryen ve çocuk menüsü seçeneklerimizden hangisini seçmek isterseniz menü planlamasında dile getirebilirsiniz. Düğün menünüzle ilgili aklınıza takılan soruları da ekibimizle beraber cevaplayabiliriz. Geniş ekibimizle tüm düğün sürecinde sizinle ilgilenecek, istekleri yerine getireceğiz.

Eğer bizimle çalışmak istiyorsanız yaz dönemlerinde randevularımızın hızla dolduğunu bilmelisiniz. Bu yüzden bizimle uzun süre önceden iletişime geçmeli, günü sizin için ayırmalıyız. Tadı damağınızda kalacak adı dilinizden düşmeyecek firmamızla çalışmak için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurabilir, avantajlı fiyatlarımız hakkında bilgi alabilirsiniz. Sizi Altınyayla Yemekçilik Sivas adresinde bekliyoruz.

İletişim

 • Adres:

  Gültepe, 53-23. Sk (Küçük Sanayi Sitesi) No:28, 58000 Sivas Merkez/Sivas

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Altınyayla Yemekçilik Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.