Hanbey Group

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Uğur Bey
  Yönetici

  Etkinlik organizatörü, tasarım ve gazeteci

Hanbey Group Özellikler

Minimum Yemekli Fiyat
20 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyat
10-20 TL
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
3 hafta
Maksimum Davetli Sayısı
1.000 kişi
Özellikler
Servis Personeli Ekipman Menüde Değişiklik

Hanbey Group Sık Sorulan Sorular

Hazırladığınız ekstra menüler neler?

Vegan, Vejetaryen

Hanbey Group Hakkında

Yemekli bir düğün planınız varsa ve bu yemekli düğün için profesyonel bir yardım almak istiyorsanız, Malatya’da bu konuda uzun yıllardır faaliyet gösteren Hanbey Grup ile tanıştırmak istiyoruz sizleri. Sizlere nasıl bir hizmet sağladığımızdan ve bu süreçteki aşamalardan kısaca bahsetmek gerekirse;

Öncelikle sizinle iletişime geçiyor ve hangi organizasyon türü için bizi tercih ettiğinizi konuşuyoruz. Bu davetin kaç kişi olacağını, yemekli mi, ikramlı mı olacağını öğreniyoruz. Bu bilgileri net olarak aldıktan sonra menülerimizde bulunan lezzetleri beğeninize sunuyoruz. Menüleri birlikte belirleyebiliyor, damak tadınıza uygun seçenekler tabii ki sunabiliyoruz. Malatya’nın yöresel yemeklerini profesyonel aşçılarımız ile sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Özel spesiyal yiyecek ve içecek menülerimizi belirledikten sonra, davetinizden önce menü tadımı imkânı da sağlayabiliyoruz.

Görselliğe ve hijyene çok önem veriyoruz. Yemeklerimizin profesyonel mutfağımızdan çıktığını ve şık bir tabakla sunulduğunu söyleyebiliriz. Davetiniz kaç kişi olursa olsun, planladığınız tarihte mutlaka hazır olacağını gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz. Tabii ki bunun için bizimle en az 1 hafta önceden iletişime geçmeniz gerekiyor. Böylelikle hazırlıklarımızı yapabiliyoruz.

Bu süre zarfında profesyonel bir ekiple çalıştığımızı belirtmek istiyoruz. Uzun zamandır bu sektörde hizmet veren, aldığı eğitimlerle kendini devamlı geliştiren ekip arkadaşlarımızın tek amacı, memnuniyetinizi sağlamak. Güler yüzlerinden gece boyunca mahrum kalmayacak, istekleriniz için sadece bir bakış uzağınızda olacaklar.

Hanbey Grup Malatya’da sadece düğünlerde değil, birçok organizasyonda rahatlıkla hizmet verebiliyor. Kına geceleri, doğum günleri, mezuniyetler, sünnetler, açılışlar, bayi toplantıları, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyonlar, lansmanlar, seminerler ve daha birçok davet ve etkinlik için bizi tercih edebilirsiniz. Bu organizasyonlar için yiyecek ve içecek hizmetini üstlendiğimiz gibi isteğiniz durumunda dağıtımını da gerçekleştirebiliyoruz.

Düğününüz için profesyonel bir yardım almak ve lezzetli yemeklerimiz ile en özel gününüzü taçlandırmak isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Battalgazi, Aslanbey Mahallesi, İnönü Caddesi, Sarıcı Apartmanı 121/3, 44040 Battalgazi/Malatya

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Hanbey Group Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.