Doğan Organizasyon

E-posta Gönder

Catering Hizmetleri

Kategori

2.000 kişi

Maks. Davetli Sayısı

20 TL'den az

Min. Yemekli Fiyat

Battalgazi, Malatya

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir düğün menüsü istediğini anlat, tercihlerine ve bütçene uygun 5 catering firmasından ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Yemekli Fiyat 20 TL'den az
  • Minimum Kokteyl Fiyat 10-20 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 2 hafta
  • Maksimum Davetli Sayısı 2.000 kişi

Özellik

  • Özellikler Servis Personeli, Ekipman, Menüde Değişiklik

Sorular

  • Hazırladığınız ekstra menüler neler? Vegan, Vejetaryen

Önerilen Firmalar

Asra Organizasyon
17

Battalgazi

Asra Organizasyon

Düğünlerinizi yemekli düşünüyorsanız ve bu yemek hizmetini profesyonel bir ...

Hanbey Group
14

Battalgazi

Hanbey Group

Yemekli bir düğün planınız varsa ve bu yemekli düğün için profesyonel bir y...

Tavacı Seydo
15

Merkez

Tavacı Seydo

Restoranımız, özel günleriniz için her damak zevkine hitap edecek lezzetler...

Hakkında

Özel günlerinizi yemekli düşünüyorsanız sizlere bu konuda uzman bir firmayı tanıtmak istiyoruz. Doğan Organizasyon Malatya’da catering konusunda birçok etkinlikte rol almış ve misafirlerinin memnuniyetlerini sağlamıştır. Neden bir diğeri siz olmayasınız?

Doğan Organizasyon olarak 2000’lerin başında düğün sektörüne, bu sektörde öncü olmayı hedefleyerek giriş yaptık. Düğün ile ilgili temel ihtiyaçları karşılamak için konuklarımıza kaliteli ve profesyonel bir hizmet vermeyi amaçladık. Malatya’da düğün ve kına gecesi organizasyonu, çiçekçilik, catering gibi hizmetleri tek bir firma aracılığıyla bulabiliyor, bu telaşlı günleri rahat bir şekilde geçirebiliyorsunuz.

Catering hizmetini sağlarken kendimizi devamlı geliştirmeye çalışıyoruz. Gerekli olan her belge ve sertifikayı aldığımızdan, çalışanlarımızın da bu alanda eğitimli olduklarından emin olabilirsiniz. Temiz ve geniş kapsamlı bir mutfakta damak zevkinize uygun birçok farklı çeşidi sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Düğününüz öncesi menü tadımı imkânı da sağlayarak aklınızda herhangi bir soru işareti kalmamasını sağlıyoruz.

Kapasite olarak oldukça büyük organizasyonlara ev sahipliği yaptığımızı söylemek istiyoruz. Bugüne kadar ki tecrübelerimizden faydalanabilir, içerik, üretim ve dağıtım konusunda hiçbir sıkıntı yaşamadığımızı görebilirsiniz. Bu tarz etkinlikler için belirlediğiniz menüleri çıkarma konusunda herhangi bir aksaklık yaşamıyoruz. Hijyenik ve görselliği üst düzeyde olan tabakların planladığımız tarihte hazır olacağından emin olabilirsiniz.

Sadece düğünlerinizde değil, kına gecesi, söz ve nişan, doğum günleri, partiler, mezuniyetler ve sünnet düğünleri gibi özel günlerinizde yanınızda olurken, açılışlar, bayi toplantıları, seminerler, iş yemekleri gibi kurumsal etkinliklerde de Doğan Organizasyon olarak faaliyet gösterebiliyoruz. Yapmanız gereken tek şey bizimle en az 1 hafta öncesinden iletişime geçmek. Böylelikle gereken hazırlıkları yapmak için yeterli zamana sahip olabiliyoruz.

En mutlu günlerinizde yanınızda Doğan Organizasyon olsun istiyorsanız yapmanız gereken şey çok basit; Sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamak!

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Fuzuli Caddesi Fırat İlköğretim Okulu Karşısı No:67 Malatya

Doğan Organizasyon Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.