Catering Hizmetleri Malatya

Damak Yemek Fabrikası

  • Min. Yemekli
    100-200 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir düğün menüsü istediğini anlat, ücretsiz asistanımız sana uygun 5 catering firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Damak Yemek Fabrikası Özellikler

Minimum Yemekli Fiyat
100-200 TL
Minimum Kokteyl Fiyat
20-30 TL
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta
Maksimum Davetli Sayısı
Limitsiz
Özellikler
Menüde Değişiklik

Damak Yemek Fabrikası Hakkında

Düğününüzde konuklarınıza hangi yemekleri sunacağınıza karar veremediniz mi? Üstelik hijyen konusunda endişeleriniz mi var? Aradığınız hem hijyen hem de lezzetse sizi Damak Yemek Fabrikası’na bekliyoruz!

1990’lı yıllardan beri yemek sektöründe varlığımızı sürdürüyoruz. İlk olarak grup şirketlerimizin yemeklerini yapan fabrika mutfağı olarak kurulduk. Yıllar içerisinde yemek firmasına dönüştük ve yemek sektöründe 1996 yılından beri Damak Yemek Fabrikası ismi altında hizmet vermekteyiz. Uzun yıllardır yemek işini yaptığımız ve profesyonel bir ekiple çalıştığımız için mutfağı çok sevdiğimizi ve işimizi özenle yaptığımızdan emin olabilirsiniz.

Damak Yemek Fabrikası olarak 2 tip hizmet kategorimiz var.

-1. kategorimizde tabldot yemek servisi sağlıyoruz. Bu hizmetimizi özel ve kamu sektörü olan iş yerleri, okullar, şantiyeler tercih etmekte.
-2. kategorimizde ise catring hizmeti veriyoruz. Catring hizmetinde düğün, kına, nişan, mevlit, sünnet, toplantı, açılış gibi törenlerde yer alıyoruz.

Damak Yemek Fabrikası olarak 650 metrekare bir alanda yemekleri yapıyoruz. Gıda mühendisleri gözetiminde özenle hazırlanan yiyecekleri, sahip olduğumuz 5 adet dağıtım aracıyla etkinliğin yapılacağı alana getiriyoruz. Hijyene önem veren kurumumuzda dilerseniz önceden gelerek Damak Yemek Fabrikası ailesinin mutfakta nasıl çalıştığını, yemeklerinizin nasıl ve kimler tarafından denetlendiğini görebilirsiniz. Kapımız sizlere her zaman açık!

Şirketimizin sloganı ve iş ahlakımızın önemli bir kısmını oluşturan şu cümleyi de size sunmak isteriz: “Pişirdiğini sen yiyorsan mesele yok, kendine ayrıca pişiriyorsan orayı kapat!” Biz bu cümleden yola çıkarak yemek sektöründe hizmet veriyoruz. Damak Yemek Fabrikası Malatya ailesi olarak yıllardır mutfak sektöründe varlığımızı sürdürmemizi hizmet kalitemizin, müşteri memnuniyeti ile taçlandırılmasına borçluyuz.

Sizin de düğününüzde davetlilerinize leziz yiyecekler sunmak ve damakta kalır tatlar ile hatırlanmak isteriz. Detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için sayfanın üst kısmında yer alan formu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Gıda Toptancılar Sitesi F Blok No: -1-2 Battalgazi/ Malatya

  • Haritadaki Konumu

    Damak Yemek Fabrikası Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.