Catering Hizmetleri Malatya

Asra Organizasyon

  • Min. Yemekli
    100 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir düğün menüsü istediğini anlat, ücretsiz asistanımız sana uygun 5 catering firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Asra Organizasyon Özellikler

Minimum Yemekli Fiyat
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyat
10 TL'den az
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta
Maksimum Davetli Sayısı
2.000 kişi
Özellikler
Servis Personeli Ekipman Menüde Değişiklik

Asra Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Hazırladığınız ekstra menüler neler?

Vegan

Asra Organizasyon Hakkında

Düğünlerinizi yemekli düşünüyorsanız ve bu yemek hizmetini profesyonel bir şekilde almak istiyorsanız, Malatya’da bunu uzun yıllardan beri gerçekleştiren ve kurumsal bir hizmete dönüştüren Asra Organizasyon ile tanıştırmak istiyoruz sizleri.

Öncelikle çağın gerekliliklerine ayak uyduran, sektörel trendleri devamlı takip eden kurumsal bir firmayla çalışacağınızı belirtmek istiyoruz. Bizi tercih eden müşterilerimize devamlı yenilediğimiz hizmet kalitemizi en iyi şekilde sunmak için çalışıyoruz. Malatya catering firmaları arasında öncü olmak için kendimizi devamlı geliştirdiğimizden emin olabilirsiniz. Hem kaliteli hizmeti hem de ekonomik fiyatları buluşturuyor ve çiftlerimize sunuyoruz.

Catering hizmeti için çiftlerle iletişime geçiyor ve hangi organizasyon türü için desteğimizi istediklerini öğreniyoruz. “Yemekli mi yoksa ikramlı bir davet mi olacak?”, “Bu davet kaç kişilik olacak?” gibi soruları da öğrendikten sonra alternatif menü seçeneklerimizi çiftlerimizle buluşturuyoruz. Et, tavuk ve balık olmak üzere birçok farklı seçenekteki menüleri deneyebiliyorsunuz. Başlangıçtan ara sıcağa, ana yemekten içeceğe kadar geniş kapsamlı menülerimiz ile çiftlerimizin tatminlerini sağlayacağımızdan eminiz. Tadım testini de tamamladıktan ve aklınızda herhangi bir soru işareti kalmadıktan sonra planladığınız tarih için hazırlanmaya başlıyoruz.

Sağlıklı ve lezzetli ürünler sunmayı misyon edinmiş firmamızda Türk ve Dünya mutfağından çeşitli ürünleri bulabiliyorsunuz. Asra Organizasyon olarak yemeklerimizde hijyen ve görsele çok önem veriyoruz. Hazırladığımız tabakların da düğününüzde hızlı servis elemanlarımız tarafından kısa sürede masanıza getirileceğinden emin olabilirsiniz.

Bizimle yaklaşık 2 hafta önceden iletişime geçtiğiniz taktirde, Malatya’nın en büyük salonlarında düzenleyeceğiniz bir organizasyona bile rahatlıkla yemeklerimizi çıkarabiliyoruz. Yemeklerin üretimi dışında dağıtım ve servis konusunda da yardımcı olabiliyoruz.

Tüm bu fırsatlarımızdan sonra Malatya’da bizi tercih etmek ve hakkımızda daha detaylı bilgi almak isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Saray Mahallesi Finikköprü Sokak No:13/B Battalgazi MALATYA

  • Haritadaki Konumu

    Asra Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.