Catering Hizmetleri Hatay

Öksel Yemek

  • Min. Yemekli
    100 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir düğün menüsü istediğini anlat, ücretsiz asistanımız sana uygun 5 catering firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Öksel Yemek Özellikler

Minimum Yemekli Fiyat
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyat
10 TL'den az
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
5 hafta
Maksimum Davetli Sayısı
1.000 kişi
Özellikler
Şehir Dışında Hizmet Servis Personeli Ekipman Menüde Değişiklik

Öksel Yemek Sıkça Sorulan Sorular

Hazırladığınız ekstra menüler neler?

Diyabet

Öksel Yemek Hakkında

Düğün günü konuklarınıza her damak zevkine uygun yemek ikramında mı bulunmak istiyorsunuz? Öksel Yemek Fabrikası olarak profesyonel ekibimiz ile unutulamayacak düğün organizasyonları ve özel davetlerinizi ziyafete dönüştürüyoruz.

Yemek üretimi ve dağıtımı konusunda uzun yıllardan beri faaliyet gösteriyoruz. 2010 yılından itibaren Öksel Yemek adı altında gıda üretimi ve hizmeti alanında faaliyet göstermeye devam ediyoruz. Hijyen ve kaliteye çok önem veriyoruz. 500 m2 genişliğindeki standartın üstünde donatılmış mutfağımız gıda mühendisleri ve gıda teknikerleri tarafından denetleniyor. Kendimizi sürekli geliştirmek için tüm çalışanlarımızla birlikte hijyen ve kalite eğitimlerine katılıyoruz. Şirketimiz 2012 yılından itibaren günde 12.000 kişiye yemek hizmeti verebileceğimiz kapasiteye ulaştı ve her geçen gün kadromuzu genişletiyoruz.

Kalori hesabı sağıyor, sağlıklı yemeklerle masaları donatıyoruz. Menülerimiz günlük alınması gereken kalori üzerinden hesaplanıyor. İş yerlerine aylık verilen yemek hizmetimizde her ayın son günü kalorisi hazırlanmış yeni menümüzü sunuyoruz.

Hizmet kalitemizi TSE ISO 9001:2008 ve TSE belgelerini alarak kanıtladık. Profesyonel ve uzman kişiler tarafından kalite güvence sistemleri doğru bir şekilde işlenmesi amacıyla iyileştirme çalışmalarını eksiksiz bit şekilde yerine getiriyorlar.

Özel davetlerinizde beyaz, kırmızı et ve kokteyl menü tercihinizde size seçenekler sunuyoruz. Her damak zevkine uygun lezzetlerle hatta isterseniz vegan, vejetaryen yemeklerinden oluşan menüler de hazırlayabiliyoruz.

Öksel Yemek Fabrikası İskenderun olarak bugüne kadar misafirlerimizden aldığımız güven ve sevgiye layık olmak için disiplinlik bir çalışma yürütüyor ve misafirlerimize hak ettikleri kaliteyi sunacağımızın garantisini veriyoruz.

Siz de düğün, nişan, kına ve bekârlığa veda partisi gibi özel günlerde yemek organizasyonu gerçekleştirmek istiyor, iş yeriniz de günlük olarak yemek hizmeti almak istiyorsanız, sağladığımız olanaklar hakkında detaylı bilgi için; sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurup ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak bizimle kolaylıkla iletişime geçebileceksiniz.

İletişim

  • Adres::

    Savaş Mah. 42.Sokak .1 Nolu Belediye İşhanı. No:143 , Kat :4 İskenderun/HATAY

  • Haritadaki Konumu

    Öksel Yemek Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.