Catering Hizmetleri Hatay

İlk Kurşun Yemekçilik

  • Min. Yemekli
    100 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir düğün menüsü istediğini anlat, ücretsiz asistanımız sana uygun 5 catering firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

İlk Kurşun Yemekçilik Özellikler

Minimum Yemekli Fiyat
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyat
10 TL'den az
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Maksimum Davetli Sayısı
750 kişi
Özellikler
Şehir Dışında Hizmet Servis Personeli Menüde Değişiklik Düğün Shot Servisi

İlk Kurşun Yemekçilik Sıkça Sorulan Sorular

Hazırladığınız ekstra menüler neler?

Vejetaryen

İlk Kurşun Yemekçilik Hakkında

Düğün gününüzü lezzet şölenine dönüştürmek ister misin?

Yemek konusunda işin üstatlarıyla çalışmak her zaman kaliteli bir iş ortaya koyar. Biz de ekip arkadaşlarımızı bu yüzden deneyimli ve profesyonel kişilerden seçtik, özel günlerde hizmet vermek amacıyla İlk Kurşun Yemekçilik Dörtyol adresinde çalışmalarımızı sürdürmeye devam ediyoruz.

Sağlık ve hijyen koşullarına dikkat edilerek hazırlanan lezzetleri düğün, nişan, söz, kına ve kurumsal etkinliklerde sunuyor, personel hizmeti de sağlıyoruz. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız çeşitli hijyen sertifikalarına da sahipler. Üstelik yemek pişirme esnasında steril kıyafet, eldiven ve bonelerle çalışıyorlar. Üretim yerimize de personel haricinde kimseyi kabul etmiyoruz. Hazırlanan lezzetleri kontrol etmek amacıyla da gıda mühendisleriyle çalışıyoruz.

Yemeklerin hazırlık aşamasına başlamadan önce ekip liderimiz tarafından dağıtılan görevler verimli bir çalışma düzeni ve işin saatinde yetişmesini sağlıyor. Davet sayınız kaç kişi olursa olsun, her etkinlikte yemeklerimizi belirtilen saatte ulaştırıyor, lezzet şöleni de yaşatıyoruz.

Türk ve dünya mutfağından seçmelerden oluşan bir listemiz bulunuyor. Davet menülerini buradan seçiyor, gerektiği durumlarda da bizden destek alabiliyorsunuz. Damak zevkinize uygun lezzetleri seçmeniz sizin için daha iyi olacaktır. Dilerseniz davet öncesinde yemeklerimizi tatmanız için bir ön tadım etkinliği de düzenleyebiliriz.

Yemek ve dağıtım sürecini A’dan Z’ye kadar takip eden bir sorumluya da sahibiz. İlk olarak müsaitliğimizi öğrenmek adına organizasyon sorumlumuzla iletişime geçiyorsunuz. Yaz dönemlerinde genel olarak düğünlere hizmet vermediğimiz için yoğun bir süreç yaşıyoruz. Günü size ayırabilmemiz için bizimle önceden iletişime geçmeniz çok önemli. Böylece ideal ve istediğiniz lezzetleri size ulaştırabiliyoruz.

Siz de düğün gününüzde böyle eşsiz yemekler yer alsın isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu İlk Kurşun Catering için doldurabilir, “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Çaylı Mah. Alparslan Türkeş Bulvarı No:26 Dörtyol / HATAY

  • Haritadaki Konumu

    İlk Kurşun Yemekçilik Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.