Bizim Ev Yemekleri ve Organizasyon

E-posta Gönder

Catering Hizmetleri

Kategori

250 kişi

Kapasite

20-40 TL

Min. Yemekli

Samandağ, Hatay

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Yemekli Fiyat 20-40 TL
  • Minimum Kokteyl Fiyat 10-20 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta
  • Maksimum Davetli Sayısı 250 kişi

Özellikler

  • Özellikler Servis Personeli, Ekipman, Menüde Değişiklik

Sorular

  • Hazırladığınız ekstra menüler neler? Kosher, Vegan, Vejetaryen

Hakkında

Organizasyonlarınız için profesyonel bir yemek hizmeti almak ve kusursuz bir davete imza atmak istiyorsanız Bizim Ev Yemekleri ve Organizasyon olarak yanınızdayız. Bu sürecin nasıl işlediğinden ve sizlere bu aşamada ne gibi avantajlar sunduğumuzdan kısaca bahsetmek istiyoruz.

Konuklarımızın isteklerine göre hareket ediyoruz. Dilediğiniz saatlere göre hazırlığımızı yapıyor ve yemeklerimizin ulaşmasını sağlıyoruz. Okullara ve şantiyelere de hizmetimizi buluşturuyoruz. Bunu yaparken okulların ve şantiyelerin açık olduğu saatleri göz önünde bulunduruyoruz. Hazır yemekten bıkan öğretmenlerin, öğrencilerin, memurların ve işçilerin aradığı çözüm Bizim Ev Yemekleri.

Hatay sofrasının en güzel lezzetlerini sizlerle buluşturuyoruz. İçli köfte, kepse pilavı gibi meşhur lezzetleri profesyonel aşçılarımızın elinden yemek için sabırsızlanacaksınız. Tüm
konuklarımızın damak tadına hitap edeceğimizden emin olabilirsiniz. Neden mi? Çünkü et, tavuk, köfte ve balık gibi farklı tatları en güzel şekilde sunabiliyoruz. Siz isteyin, biz yapalım.

Tüm bu lezzetleri çok uygun fiyatlarla yiyeceğinizi biliyor musunuz? Birçok farklı lezzeti bulabileceğiniz işletmemizde hem maddi hem de manevi olarak %100 memnun olmanızı amaçlıyoruz.

Düğünler, doğum günleri ve söz nişan gibi özel günlerinizde yanınızda olduğumuz gibi bayi toplantıları, açılışlar, iş yemekleri, lansmanlar, davet ve resepsiyonlar gibi kurumsal etkinliklerde de faaliyet gösterebiliyoruz. Bu özel günlerinizde bizi tercih etmek isterseniz planladığınız tarihten en az 4 hafta önce iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz. Böylelikle gereken hazırlığı kapsamlı bir şekilde gerçekleştirebiliyor, istediğiniz tüm detayları göz önünde bulundurabiliyoruz.

Bu özel günler dışında lezzetli yemeklerimizi işletmemize gelerek de tadabiliyorsunuz. Bizim Ev Yemekleri Samandağ merkezde bulunuyor. Balıkçılar çarşısının yanında bulunan işletmemize özel araçlarınızla kolay bir şekilde gelebiliyorsunuz. Özel araçlarıyla gelme imkânı olmayan misafirlerimiz ise toplu taşıma araçlarını kullanarak gelebilirler.

Eğer bu mutlu günlerinizde bizim de bir payımızın olmasını isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Ali Nehir

  • Adres: Cemal Gürsel Mah. Fevzi Çakmak Cad. No 18 Bizim Ev Yemekleri Samandagı, Hatay, Turkey

Bizim Ev Yemekleri ve Organizasyon Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!