Catering Hizmetleri Hatay

Bizim Ev Yemekleri ve Organizasyon

  • Min. Yemekli
    100-200 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir düğün menüsü istediğini anlat, ücretsiz asistanımız sana uygun 5 catering firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Bizim Ev Yemekleri ve Organizasyon Özellikler

Minimum Yemekli Fiyat
100-200 TL
Minimum Kokteyl Fiyat
10-20 TL
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Maksimum Davetli Sayısı
250 kişi
Özellikler
Servis Personeli Ekipman Menüde Değişiklik

Bizim Ev Yemekleri ve Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Hazırladığınız ekstra menüler neler?

Kosher

Bizim Ev Yemekleri ve Organizasyon Hakkında

Organizasyonlarınız için profesyonel bir yemek hizmeti almak ve kusursuz bir davete imza atmak istiyorsanız Bizim Ev Yemekleri ve Organizasyon olarak yanınızdayız. Bu sürecin nasıl işlediğinden ve sizlere bu aşamada ne gibi avantajlar sunduğumuzdan kısaca bahsetmek istiyoruz.

Konuklarımızın isteklerine göre hareket ediyoruz. Dilediğiniz saatlere göre hazırlığımızı yapıyor ve yemeklerimizin ulaşmasını sağlıyoruz. Okullara ve şantiyelere de hizmetimizi buluşturuyoruz. Bunu yaparken okulların ve şantiyelerin açık olduğu saatleri göz önünde bulunduruyoruz. Hazır yemekten bıkan öğretmenlerin, öğrencilerin, memurların ve işçilerin aradığı çözüm Bizim Ev Yemekleri.

Hatay sofrasının en güzel lezzetlerini sizlerle buluşturuyoruz. İçli köfte, kepse pilavı gibi meşhur lezzetleri profesyonel aşçılarımızın elinden yemek için sabırsızlanacaksınız. Tüm
konuklarımızın damak tadına hitap edeceğimizden emin olabilirsiniz. Neden mi? Çünkü et, tavuk, köfte ve balık gibi farklı tatları en güzel şekilde sunabiliyoruz. Siz isteyin, biz yapalım.

Tüm bu lezzetleri çok uygun fiyatlarla yiyeceğinizi biliyor musunuz? Birçok farklı lezzeti bulabileceğiniz işletmemizde hem maddi hem de manevi olarak %100 memnun olmanızı amaçlıyoruz.

Düğünler, doğum günleri ve söz nişan gibi özel günlerinizde yanınızda olduğumuz gibi bayi toplantıları, açılışlar, iş yemekleri, lansmanlar, davet ve resepsiyonlar gibi kurumsal etkinliklerde de faaliyet gösterebiliyoruz. Bu özel günlerinizde bizi tercih etmek isterseniz planladığınız tarihten en az 4 hafta önce iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz. Böylelikle gereken hazırlığı kapsamlı bir şekilde gerçekleştirebiliyor, istediğiniz tüm detayları göz önünde bulundurabiliyoruz.

Bu özel günler dışında lezzetli yemeklerimizi işletmemize gelerek de tadabiliyorsunuz. Bizim Ev Yemekleri Samandağ merkezde bulunuyor. Balıkçılar çarşısının yanında bulunan işletmemize özel araçlarınızla kolay bir şekilde gelebiliyorsunuz. Özel araçlarıyla gelme imkânı olmayan misafirlerimiz ise toplu taşıma araçlarını kullanarak gelebilirler.

Eğer bu mutlu günlerinizde bizim de bir payımızın olmasını isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Cemal Gürsel Mah. Fevzi Çakmak Cad. No 18 Bizim Ev Yemekleri Samandagı, Hatay, Turkey

  • Haritadaki Konumu

    Bizim Ev Yemekleri ve Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.