Planlamada Kimlerden Nasıl Yardım Alabilirsiniz?

Sinem Aydınoğlu tarafından yazılmıştır.

0:57 dakika

29.06.2020

Tüm adımları doğru zamanda, tavsiye ettiğimiz şekilde attıysan düğün planlama sürecinin bu aşamasında işleri biraz hafifletmenin vakti geldi demektir. Bu da hazırlıklar için düğün yardımcıları arasında görev paylaşımı yapmanın tam sırası olduğu anlamına geliyor. Şimdi, neyi kime soracağını ve hangi arkadaşından nasıl yardım alabileceğini, planlamada kimlerin işlerini nasıl kolaylaştırabileceğini açıklıyorum.

Kim Yolundaki Taşları Asfalta Çevirecek?

Ortada bir gerçek var ki sen bu soruların cevabını çok iyi biliyorsun. Kimi düğün hazırlığında en iyi arkadaşıyla, kimi annesiyle, kimi müstakbel eşiyle, kimi de yabancı ama işi bilen biriyle bu yolda yürümeyi tercih ettiği için düğün organizasyon firmaları ile süreci daha kolay atlatır. Seçim tamamen senin, kim yolundaki toprakları asfalta çevirecekse en büyük faydayı O sağlayacak, asıl düğün yardımcısı O olacak. Görevleri dağıtırken bu sözümü aklından çıkarmanı istemiyorum.

planlamada kimlerden nasıl yardım alabilirsiniz?

En İyi Arkadaşın Biziz!

Bu yolda istersen biri ile istersen de hepsi ile yürüyebilirsin. Yalnız şuna emin olabilirsin ki bu süreçte değişmeyen tek yol arkadaşın; aradığın düğün asistanı biz olacağız. Çünkü hayalini kurduğun tüm düğün firmaları ile seni tek bir tıkla biz buluşturacağız. Hayallerine en yakın firmanın sayfasından o firma ile düğün yapmış çiftlerin yorumlarını okuyarak seçim yapma lüksünü yaşatacağız. İlham alırken bilgileneceğin binlerce makale ve galeriler ile seçimine yardımcı olacağız. Tüm bunlara ek olarak indirim ve kampanyalar ile bütçeni rahatlatacağız. O yüzden iddia ediyoruz bu süreçte en iyi arkadaşın biz olacağız.

planlamada kimlerden nasıl yardım alabilirsiniz?

İş yükünü de paylaştırdığına göre bir sonra ki adımına geçebiliriz. Düğününü sonsuz kılacak takım arkadaşların fotoğraf ve video ekibi seçimi için hazırsın...

Düğün Mekanları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Diğer makaleleri de görüntüleyin

1 Yorum

Oğul Köker

Düğün Tarihi: 11.12.2012


Teşekkürler Düğün.com!