Gelinlerin Başına Gelen 5 Mucize

Düğün.com tarafından yazılmıştır.

1:42 dakika

29.06.2020

Evlenmiş arkadaşlarınızın düğün hazırlıklarını hatırlıyor musunuz? Ya da “Evet” dedikten sonra yaşadıkları mucizevi güzellikleri? Bunların birçoğunu, hatta daha güzellerini siz de yaşayacaksınız. Şimdi sizin için de sihirli günlerin başladığını hissediyor olmalısınız. Gelin bu süreçte yaşayacağınız mucizelere kısaca beraber bakalım...

introalti

Evet, Evet, Evet!

Bu günün geleceğini belki hissediyordunuz, belki de hiç beklemediğiniz bir zamanda geldi teklif. Hayatınızın bu en önemli teklifini aldığınızda yaşadığınız duyguları tarif edemezsiniz değil mi? Ne olursa olsun, iki kalbin birbirini bulması sizce de hayattaki en büyük mucizelerden biri değil mi? Şimdi evlilik teklifinden itibaren en sık sorulan sorular sizin de zihninizi meşgul edecek biliyoruz. İyisi mi siz önce onları cevaplandırın ve yola kafanız rahat devam edin.

Geniş Bir Aile

"Evet!" dedikten sonra aileniz bir anda iki katına çıkıyor! Düşünsenize, sizi kendi aileniz kadar seven başka bir aile daha! Ayrıca, kendi ailenizi genişletmeye başlamak da mucizevi değil mi? Her ne kadar gelin ve kayınvalidelerin tartışması pek ünlü olsa da, sizi çok seveceği kesin! Yine de siz siz olun kayınvalide tavlama rehberimize bir göz atın.

genisbiraile

Gelinlik Heyecanı

Bazı gelinler, evlilik teklifini dahi almadan kendi gelinlik modellerini az çok kafalarında oluşturmuşlardır. Bazı gelin adayları ise teklifi aldıktan sonra bile karar veremez. Her iki gelin tipini de aslında aynı heyecanlı macera bekliyor. Onlarca çeşit gelinlik arasından vücut tipinize en uygun gelinlik modelini bulmaya çalışmak, bunu ailenizle ya da yakın arkadaşlarınızla yapmak unutamayacağınız bir alışveriş olacak. Gelinliğinizi giydiğinizde mucizenin ne demek olduğunu bir daha anlayacaksınız!

Hediye Cümbüşü

Gelin olmanın en güzel kısmı da, gelin olma sürecinde alacağınız hediyeler olacak. Evlilik teklifinden nişana, düğünden balayı dönüşüne kadar size damat adayından bir çok armağan gelecek. Takı merasimi ve tebrik hediyeleriyle birlikte düşünürsek elinizde bir çok değerli hediye olacak. Her ne kadar onların bir kısmı düğün harcamalarına gidecek olsa da, bu kadar çok hediyeyi kim sevmez ki?

hediyebohcasi

Yalnız Değilsiniz!

Çok değil, birkaç yıl geriye gidin ve arkadaşlarınızın düğünlerini ne kadar zor planladıklarını hatırlayın. Neyse ki Düğün.com bütün evlenenlerin yanında! Düğün nasıl planlanır sorusundan gelinlik seçme sırlarına kadar aklınıza düğününüzle ilgili gelebilecek her şey ve daha fazlası Düğün.com’da! Bunun için yapmanız gereken tek şey üye olmak! Ardından online olarak firmaları ziyaret edebilir, firma sayfası üzerinden fiyat teklifi ve daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca, hemen üye olarak sadece Düğün.com Çiftleri'ne özel bir çok indirim ve kampanyadan da yararlanabilirsiniz.

Düğün Mekanları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

2 Yorum

uğur

Düğün Tarihi: 17.10.2014


en önemlisi de çok yorulacağız çook


simla

Düğün Tarihi: 17.10.2014


gülü seven dikenine katlanır daha herşey yeni başlıyor asıl iş evlendikten sonra bence