Düğün.com Araçlarıyla Düğününü Planlamak Çok Kolay!

Bürde Özçakır tarafından yazılmıştır.

1:56 dakika

28.05.2024

Düğün.com’un tamamen ücretsiz olan Ajandam, Bütçem, Oturma Planım ve Hava Durumu araçları daha önce evlenen çiftlerden aldığımız geri bildirimlere dayanarak hazırladık! Sen de bu araçları kullanarak düğününü kolayca planlayabilirsin!

düğüncom araçlar

Ajandam Aracı

Düğününe kadar neyi hangi sırada yapacaksın? Nikah günü alma, mekan bulma, alışveriş ve daha pek çok detay... Düğün.com Ajandam Aracı ile her şey ay ay gözünün önünde.

Düğün mekanı, düğün organizasyon şirketi, gelinlik gibi evlenene kadar belirlemen gereken kategoriler var. Senin için hazırladığımız düğün ajandası ile hem yapacaklarını görecek hem de her yaptığına bir işaret atıp ilerleyeceksin.

Her konu başlığının altında yapman gereken maddeler var. Mesela “Gelinlik” başlığının altında "Gelinlik modellerini araştır" maddesi gibi görevler var.

Bu görevleri düzenleyebilir, kendin de yeni görevler ekleyebilirsin.

düğüncom araçlar

Evlilik hazırlıkları nasıl yapılır, düğün hazırlıklarına nereden başlamalı diye merak ediyorsan şu yazımız da sana yardımcı olabilir: Adım Adım Düğün Planlama

Bütçem Aracı

Düğün için masrafları hesaplarken nelere para ayıracağını tek tek bulup, bütçe çıkarmak işin en zor kısımlarından biri gibi görünse de Bütçem Aracı tüm bunları senin yerine yapar, planlama sürecini kolaylaştırır!

Bütçem aracıyla düğün harcama kalemlerini kuruşu kuruşuna görebilirsin. Tüm masraflarını liste halinde görebilir, dilersen listeye yeni kalemler ekleyebilirsin.

Öncelikle düğün bütçeni oluşturarak başlamalısın. Bunun için düğününü yapacağın tarihi, şehri ve mekanı seçmelisin. Daha sonra düğün planlamana dahil etmek istediğin kategorileri işaretlemelisin. Tahmini bütçeni ve davetli sayını da eklersen, bu aracı daha verimli kullanabilirsin.

düğüncom araçlar

Şu yazımıza da göz atmanı öneriyoruz: A’dan Z’ye Düğün Masrafları: Çiftlerin Evlilik Hazırlıkları Listesinde Neler Olmalı?

Oturma Planı Aracı

Düğününde konukların oturma düzenini planlamak da sandığından daha kolay. Oturma Planı aracıyla davetlileri nereye oturtacağını hızlıca planlayabilirsin.

Mekanı ve davetli sayını seçerek başla. İstediğin masa düzenini masa şablonlarını arasından seç ve misafirlerinin bilgilerini ekle. Masa adı ve davetli kategorilerini oluşturarak, oturma planını son haline getir. Oluşturduğun oturma planını indir, düğün mekanına ilet. İşte bu kadar kolay!

düğüncom araçlar

Hava Durumu Aracı

Hava Durumu Aracı, düğün gününde tahmini olarak hava durumunun nasıl olacağını söyler. Böylece sen de kötü sürprizlere karşı hazırlıklı olabilir, önlem alabilirsin.

Bu aracı kullanırken önce düğün tarihini gir ya da kayıtlı düğün tarihini kontrol et. Düğününün olacağı ili ve mekanı seç. Düğün tarihi ve yerine göre tahmini hava durumunu gör.

Hava Durumu aracının sunduğu avantajlar yalnızca tahmini hava durumuyla sınırlı değil. Bu araçla ayrıca düğün gününde düğün gününde havanın kaçta kararacağını da görürsün. Böylece nikah saatini buna göre planlayabilirsin.

düğüncom araçlar

Artık yapacaklarını planlayan dijital bir düğün asistanın da olduğuna ilk işin evlenme konseptine karar vermek! Şimdi söyle bakalım: Düğün mü, yemek mi, nikah mı?

Düğün Mekanları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Diğer makaleleri de görüntüleyin

1 Yorum

binnaz

Düğün Tarihi: 24.10.2014


ee bize ne kaldı yapacak, harikasın düğün.com