En Büyük Yardımcınız: Düğün Ajandanız!

Sinem Aydınoğlu tarafından yazılmıştır.

0:54 dakika

28.08.2020

“Düğünümü ne zaman planlamaya başlamalıyım?” diye düşünüyorsan cevabımız çok net: Evlenme teklifini ne zaman aldıysan hemen ertesi günü! Küçük bir genelleme yaparsak bu 9 ile 12 ay arasındaki döneme geliyor. Tabii sen 4 ay kala da hazırlanmayı tercih edebilirsin. Ben sana stressiz düğün planlamak için ideal zamanı söylüyorum. Evlenme süren ile teklif aldığın süre birbirine çok yakınsa yapacak bir şey yok. Yine bizimle düğün planlama yapacaksın, sadece biraz daha hızlı adımlar atacağız.

Her aylarda yapacakların belli! Düğün mekanı, düğün organizasyon şirketi, gelinlik gibi evlenene kadar belirlemen gereken kategoriler var. Hemen yüzünü buruşturup korkma! Senin için hazırladığımız düğün ajandası içindeki “checklist” programı ile hem yapacaklarını görecek hem de her yaptığına bir işaret atıp ilerleyeceksin.

en büyük yardımcınız: düğün ajandanız!

Checklist Nasıl Kullanılır?

Öncelikle düğün tarihini gireceksin ve biz sana kaç ayın kaldığını göstereceğiz. Buna göre neyi ne zaman yapacağını görerek harekete geçip adım adım düğün planlama aşamasına geleceksin.

Her konu başlığının altında yapman gereken maddeler var. Mesela “Düğün Fotoğrafçını Bul” başlığının altında sana en özel düğün fotoğrafçılarının lisesini ekliyoruz. Onları kolayca inceleyebilir ve fiyat bilgisi isteyebilirsin. Üstelik bilgi aldığın firmayı bilgi alındı diye işaretlediğinde acaba buna bakmış mıydım diye düşünmeni de engelliyoruz. Böylece fazladan vakit harcamayacaksın.

en büyük yardımcınız: düğün ajandanız!

Eğer istersen kalan kategori başlıklarını her hafta sana küçük bir hatırlatma maili bile atıyoruz. Kısaca her şey senin bu süreci stressiz geçirmen ve keyif alarak hazırlanman için.

Madde madde yaptıklarını işaretleyerek ilerlediğinde ve kalanları daha hevesle yapacağına eminim. Artık yapacaklarını planlayan dijital bir düğün asistanın da olduğuna ilk işin evlenme konseptine karar vermek! Şimdi söyle bakalım düğün mü, yemek mi nikah mı...

Düğün Mekanları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

Bu yazıda neler var?

Sıradaki Makaleler

Diğer makaleleri de görüntüleyin

1 yorum

B

Binnaz

24/10/2014

ee bize ne kaldı yapacak, harikasın düğün.com