Lizay Pırlanta

E-posta Gönder

Lizay Pırlanta Özellikler

  • Özellikler

    Özel Tasarım, El Yapımı, Yüzüklerin İçine İsim Yazdırma, Sertifika, Ücretsiz Bakım, Garanti Belgesi

Lizay Pırlanta Sıkça Sorulan Sorular

  • Ürün çeşitleri neler?

    Alyans, Bileklik, Gelin seti, Gerdanlık, Kolye, Küpe, Nişan Yüzüğü, Saat, Tamtur, Tektaş, Bilezik

Lizay Pırlanta Hakkında

Mücevher sektörüne ilk olarak 1978 yılında aile şirketiyle adım atan bir firmayız. O dönem hem ailemiz bu sektörde yeniydi hem de mücevher sektörü bu kadar gelişmiş durumda değildi. Mücevhere olan ilgimiz dolayısıyla da küçük yaşlardan beri bu işi iyi biliyoruz. Bugüne kadar pek çok çiftin de mutluluklarında imzamız bulunuyor.

Lizay Pırlanta Adana’da olduğu kadar Türkiye’nin pek çok ilinde de isminden söz ettiriyor. Bunun nedeni de kurulduğumuz zamandan itibaren şirketimizi büyütmek ve hedeflerimizi gerçekleştirmek için hep birlikte canla başla çalışmamız. 2007 yılında ilk Lizay mağazasını açarak markalaşma yolundaki ilk adımı atmış attık. Bugün ise Türkiye’nin birçok ilinde mağazalarımızın bulunması bir yana bir de 250 satış noktamızın olması ekleniyor. Ulusal marka olma yolunda attığımız adımlar kişinin hayallerinin peşinden istikrarlı bir şekilde gitmesinin sonucunu bize en iyi şekilde gösteriyor.

Profesyonel bir ekibiz. İşimizi her zaman titizlikle yapıyoruz. Ekip çalışmasını önemsemeden hareket eden firmaların çağa ayak uyduramayıp geride kaldığını görmemiz bizi doğru insan kaynakları yönetimi yapmaya yönlendirdi. Kurumsal ilerlemenin ve ekip çalışmasının önemini zaman içerisinde biz de deneyimleyerek görmüş olduk. Kurulan alt yapının sağlamlığı ise hedeflerimizi hayata geçirme ve mağazalaşma noktasında bizi inanılmaz rahatlattı.

Liza Pırlanta yüzük, kolye, bilezik, bileklik, küpe gibi aklınıza gelen tüm ürünleri size tek çatı altında sunuyor. Evlilik yüzüğünüzü çok sayıda modelimiz içerisinden seçebilirsiniz. Eminiz ki tarzınızı yansıtacak ve içinize sinecek modelleri bünyemizde bulacaksınız. Dönemsel olarak düzenlediğimiz kampanyaların da bütçenize oldukça iyi geleceğini düşünüyoruz.

Siz de hizmetlerimiz, modellerimiz, mağazalarımız ve fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız sayfa üzerinde yer alan iletişim bilgilerimizi kullanarak ya da yandaki formu doldurup “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.