Atasay

E-posta Gönder

Atasay

Atasay Hakkında

Tasarımda Geleneksel ve çağdaş çizgi
Yurt içinde ve dışında geniş bir tüketici kitlesine hitap eden Atasay Kuyumculuk, profesyonel tasarım ekibiyle takıda eğilimlere yön veriyor.

Atasay'ın yurt içinde ve dışında alanlarıonda birçok ödül kazanmış tasarım ekibi, dünya moda trendlerini takip ederek, yeni sezon koleksiyonlarının çizgilerini belirliyorlar. Atasay Kuyumculuk tasarım ekibi, hazırladıkları sofistike ve göz kamaştırıcı tasarımları tüm dünyada kadınların beğenisine sunuyor.

Özgün tasarımları ve kalitesiyle kuyumculuk sektörünün lideri Atasay Kuyumculuk'un tasarım ekibi estetik ve zarif tasarımlarla kadınların şıklıklarının tamamlayıcısı takıları yaratıyor.

Farklı bakış açılarına takı formunda şekil veren Atasay tasarım ekibi, günümüzün değişen moda trendleri ve estetik kavramları doğrultusunda, tüketicilerin istekleri ve beğenileri doğrultusunda farklı ve özgün ürünler geliştirmeye devam ediyor.

Yılda iki koleksiyon
Takıda modaya yön veren Atasay Kuyumculuk, 2005 yılında sektörün temel dinamiklerine katkı sağlayacak uygulamaları geliştirmek için hedefler belirledi.

Türkiye'de kuyumculuk sektöründe ilklere imza atan Atasay Kuyumculuk, dünya moda endüstrisinin her alanda belirlediği temel özelliklerde yılda 2 ana koleksiyon üretmek ve/veya geliştirmek üzerine çalışmalarını planladı. Böylelikle Türk tüketicisi de çizgileri yaşantımızdaki bütün detayları paylaşan, dünyanın tercih ettiği renkler ve geometri detaylarında giysileri ile bütünleşen takıları yaşantısının bir parçası haline getirebildi.

İletişim

  • Adres:

    Real AVM Zercilibağlar Mevkii Dr. Sadık Ahmet bulvar? M1 Real AVM No:47 / Merkez

  • E-posta

    E-posta Gönder

Atasay Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

s&g

Seda & Gökhan

Düğün Tarihi: 09.05.2014


güleryüzleriyle her zaman yardımcı oldular

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.