Rose Gelinlik

E-posta Gönder

Rose Gelinlik Genel Özellikler

Minimum Fiyat
2.000-3.000 TL
Teslim Süresi
4 hafta

Rose Gelinlik Özellikler

Özellikler
Hazır model Kiralama Hafta sonu hizmet

Rose Gelinlik Hakkında

Hala nişanlığınızı seçmediniz mi? Size yardım etmek isteyen Rose Gelinlik Sivas ailesiyle tanışmaya ne dersiniz? Bu tatlı ve heyecanlı süreçte profesyonel firmalarla verimli günler geçirebilir, hayallerinizdeki organizasyonlarda istediğiniz görünüme kavuşabilirsiniz. Nişan töreni için uygun abiyeyi bulmak ise Sivas mevkiinde oldukça kolay. Rose Gelinlik bünyesinde çalışmalarımıza devam ederken son moda nişan modellerine de yön veriyoruz.
Sektörde görüp görebileceğiniz her model bizim çizgimizi taşıyor. Usta tasarımcılarımız kalemlerinin gücünü işte burada gösteriyorlar. Hazırlık süreçlerinde gelin adaylarının istedikleri gelinliği kâğıda döktükten sonra gerçekleştiriyorlar. Nişanlık olarak seçtiğiniz abiye ya da elbisenizi özel kılmak ve göz alıcı olmasını sağlamak için gelin adaylarının birkaç noktaya dikkat etmesini istiyoruz. Zaten doğru yönlendirmelerle de ideal elbiseye ulaştırıyoruz. Nişan mekânına girdiğiniz anda tüm gözlerin üzerinizde toplanmasını sağlıyoruz.

Nişan mekânı ve mevsimi ne kadar önemliyse elbise seçiminde vücut tipi de oldukça önem taşıyor. Kumaşın ve dikişinin elbiseyi de değiştirdiğini göreceksiniz. Biz en kaliteli malzemeleri kullanarak nişanlığınızı oluşturuyor, vücut tipinize uygun giyinmenizi sağlıyoruz.
Düğün sürecinde iseniz de birçok alternatifle sizi buluşturuyoruz. Gelinlik modellerini incelemek istiyorsanız da mekânımıza gelmenizi ve göz atmanızı çok isteriz. Siz de Sivas gelinlikçileri arasından profesyonel ellerle çalışma fırsatı yakalayacaksınız. Üstelik gelinliği tamamlayan pek çok aksesuarı da temin ediyor, özel günlerinizdeki mükemmel görünümde imzamız oluyor.

Moda ve trendleri takip ettiğimiz için her yaştan kadın bizi tercih ediyor, davetlerde göz alıcı görünmeyi garanti altına alıyor. Burada kalite ve güven sunuyoruz. Siz de bizimle çalışmak isterseniz yapmanız gereken oldukça basit. Sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurduktan sonra “Randevu al” butonuna basmak. İşte hayallerinizdeki gelinliğe ulaşmak bu kadar kolay!

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Mehmetpasa Mah, Ozturk Apt, Saray Bosna Cd. 27/A, 58040 Sivas Merkez/Sivas

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Rose Gelinlik Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.