Abiye ve Nişanlık Sivas

Onure Gelinlik

  • Min. Fiyat
    2.000 TL'den az

Onure Gelinlik Özellikler

Minimum Fiyat
2.000 TL'den az
Teslim Süresi
1 haftadan az
Özellikler
Özel dikim Hazır model Hafta sonu hizmet

Onure Gelinlik Hakkında

Kına gecenizde, nişan töreninizde veya diğer özel günlerinizde güzelliğinizi ortaya çıkarak, şıklığınızı yansıtacak abiye modellerimizle hizmetinizdeyiz. Bu işin tecrübesine sahip eğitimli personelimiz, kaliteli kumaştan yapılmış birbirinden güzel modelleri beğeninize sunmaktan mutluluk duyacak.

Her renk ve beden alternatifleri olan tasarımlarımızla, özel günlerinizdeki tatlı telaşınıza ortak olarak sizi davetlere en güzel şekilde hazırlıyoruz. Nişan veya kına gecenizde nasıl bir elbise giyeceğinize dair uzun zamandır düşündüğünüzü tahmin edebiliyoruz. Siz değerli gelin adaylarımız için bu denli büyük bir öneme sahip konuda titiz bir çalışma yürüterek hayalini kurduğunuz görünüme kavuşmanızı sağlıyoruz.

Onore Gelinlik Sivas’ta sadece abiye tasarımları yapmakla kalmıyor, kaftan ve gelinlik gibi ihtiyaçlarınızı da karşılıyor. Her türlü konforunuzu düşünerek dizayn ettiğimiz mağazamızda büyük prova kabinlerimizde gelinlik, nişanlık ve kaftan modellerimizi deneme fırsatına erişiyorsunuz. Elbette sadece mekânımızın fiziksel özelliklerinin memnuniyetinizi sağlamaya yetmeyeceğini düşündüğümüz için her ihtiyacınızı karşılayacak güler yüzlü bir ekip de oluşturduk.

Seçeceğimiz elbisenin karakterinizi ve tarzınızı en iyi şekilde yansıtması için görüşme odalarımızda yaptığımız sohbetler ile sizi daha yakından tanımaya çalışıyoruz. Bu sayede hem kişilik özelliklerinizi öğreniyoruz hem de hayal ettiğiniz görünüm için alternatif fikirler üretiyoruz. Hangi model nişanlık veya abiye seçersek seçelim, bu modellerin vücudunuza tam olarak oturması oldukça önemli bir konu. Bu sebepten vücut ölçülerinize uygun kalıplar çıkararak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Tüm bu aşamalardan sonra nişanlığınızı veya belirlediğimiz abiye modelini dikmeye başlıyoruz ve kısa sürede size teslim ediyoruz.

Şık ve zarif görünmek isteyen misafirlerimizin tercihi olan Onore Gelinlik hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz yapmanız gereken şey: sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz randevu al!’’ butonuna tıklamak. Bizimle iletişime geçmek işte bu kadar kolay, bekliyoruz…

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Mehmetpaşa Mah. Saraybosna Caddesi

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.