Mariposa Gelinlik

E-posta Gönder

Abiye ve Nişanlık

Kategori

1.000 TL'den az

Min. Fiyat

Hazır Model

Özellikler

Merkez, Sivas

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL'den az
  • Teslim Süresi 1 haftadan az

Özellikler

  • Özellikler Hazır Model, Haftasonu Hizmet

Önerilen Firmalar

Evser Has Giyim
15

Merkez

Evser Has Giyim

1.000-2.000 TL
Özel Dikim
Beyaz İnci Gelinlik
15

Merkez

Beyaz İnci Gelinlik

1.000-2.000 TL
Özel Dikim
Modacell
15

Merkez

Modacell

1.000 TL'den az
Hazır Model

Hakkında

Tasarladığımız abiye modelleriyle şimdiye kadar birçok gelin adayının istekleri görünüme kavuşmasını sağladık. İsteklerini dinledik, heyecanlarına ortak olduk ve bu süreçte onların tarzlarına ışık tuttuk. Sıradaki şanslı adayımız neden siz olmayasınız?

Mariposa Gelinlik Sivas olarak uzun yıllardır bu sektörde faaliyet gösteriyoruz. Değerli günlerinizde içinize sinen bir görünüm içinde bulunmanız için titiz bir çalışma gerçekleştiriyor, elimizden geldiğince her isteğinizi yerine getirmeye çalışıyoruz.

Peki seçim süreciniz nasıl ilerliyor?

Her geçen gün hizmet kalitemizi biraz daha arttırdığımız modaevimizde sizinle sohbet ederek tarzınızı anlamaya çalışıyoruz. Nişan mekanınıza göre abiye modelleri öneriyor; en beğenilen dantelli modellerimizi beğeninize sunuyoruz. Abiyenizi seçtikten sonra saç aksesuarlarımızı size sunuyoruz. Neşeli ortamımızda pek çok provaya katılıp kendinize en uygun modeli bulabilirsiniz.

Zarif çizgileriyle hayallerinizi süsleyecek modern tasarımlar bulabileceğiniz her zaman güncel ve şık ürünlerin olduğu mağazamızda kendinizi çok şanslı hissedeceksiniz. Aldığınız ürünlerin üzerinde tadilat yapmak isterseniz; profesyonel, işinde uzman modaevimiz her türlü tadilat işlemlerinizi en hızlı ve dikkatli şekilde yapıyor.

Sektördeki rakiplerimizin fazla olması bizi hiçbir zaman korkutmadı. Aksine güçlendirdi ve güçlendikçe isteklerinize daha kolay çözümler üretmeye başladık. Son trendlere uyum sağlayan abiye modellerimizle birçok kişinin hayal ettiğiniz görünüme kavuşmasını sağladık. Bu başarımızın arkasında işini aşkla yapan ve her daim yardımınıza hazır olan ekibimizin olduğunu düşünüyoruz. Bir sorunuz veya herhangi bir özel isteğiniz olursa hiç çekinmeden güler yüzlü ekibimizden yardım alabilirsiniz.

Mariposa Gelinlik fiyatlarımızı öğrenmek ve bizimle iletişime geçmek istiyorsanız yapanız gereken çok basit! Sayfanın sağ üst kısmında yer alan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz randevu al’’ butonuna tıklamanız fiyat tekliflerimizi almanız için yeterli. Sizinle tanışmak için şimdiden sabırsızlanıyoruz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: H.Rıfat Paşa Cad. Ece Mah. No:8 Daire:2

Mariposa Gelinlik Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!