Evser Has Giyim

E-posta Gönder

Evser Has Giyim Genel Özellikler

Minimum Fiyat
1.000-2.000 TL
Teslim Süresi
3 hafta

Evser Has Giyim Özellikler

Özellikler
Özel dikim Hazır model

Evser Has Giyim Hakkında

Hayatınızın en değerli günlerinden birinde güzelliğinizi en iyi yansıtacak abiye ve nişanlık modellerine ulaşmak istiyorsanız sizi Evser Has Giyim’e bekliyoruz!

Uzun yıllardır Sivas’ta düğünler için hazırlandığınız dönemlerde tatşı telaşınıza ortak olarak sizi davetlere hazırlıyoruz. Davetlerde nasıl bir elbise giyeceğinize dair uzun zamandır düşündüğünüzü tahmin edebiliyoruz. Hatta bazı kişiler için bu düşünme süreci uzun yılları bile kapsayabiliyor. Sizin için bu denli büyük bir öneme sahip konuda biz de en az sizin kadar titiz davranarak nişanlığınızı seçmenize yardımcı oluyor ve hazırlıyoruz. Sivas Evser Has Giyim’de her türlü konforunuzu düşünerek dizayn ettiğimiz salonumuzda büyük prova kabinlerimizde gelinliğinizi deneme fırsatına erişiyorsunuz. Elbette sadece mekânımızın fiziksel özelliklerinin memnuniyetinizi sağlamaya yetmeyeceğini düşündüğümüz için yüksek kalite standartlarımızı uygulayabilecek güler yüzlü ve sıcakkanlı bir ekip de kurduk. Bu ekip düğününüz öncesinde ihtiyaç duyacağınız her konuda yardımcınız oluyor.

Peki Evser Has Giyim’de abiye ve nişanlığınızı nasıl seçiyoruz?

Öncelikli olarak seçeceğimiz elbisenin karakterinizi en iyi şekilde yansıtması adına görüşme odalarımızda yaptığımız sohbetler ile sizi daha yakından tanıyoruz. Bu sayede hem kişiliğinizi en iyi yansıtan modelleri daha rahat belirliyoruz hem de hayal ettiğiniz nişanlığı en ince ayrıntılarına kadar öğreniyoruz. Bu aşamadan sonra hangi model nişanlık seçersek seçelim en önemli olacak konulardan birisi elbisenin üzerinize tam uygun olması. Bu nedenle vücut ölçülerinizi titizlikle belirliyor ve kalıplarınızı en doğru şekilde çalışıyoruz. Bu kalıplar üzerinden hayalini kurduğunuz nişanlığı dikmeye başlıyoruz. Son olarak çeşitli aksesuarlar kullanarak elbiseniz ile görsel bütünlük sağlama imkânına erişiyoruz.

Hayatınızın en değerli günlerinden birinde abiye ve nişanlığınızı Evser Has Giyim’den seçmek istiyorsanız yapmanız gereken çok kolay. Sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonu aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • İşletme Müdürü

İletişim

  • Adres:

    Osmanpaşa Caddesi No:44 Merkez/Sivas

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Evser Has Giyim Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.