Beyaz İnci Gelinlik

E-posta Gönder

Abiye ve Nişanlık

Kategori

1.000-2.000 TL

Min. Fiyat

Özel Dikim

Özellikler

Merkez, Sivas

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000-2.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Hazır Model, Kiralama, Haftasonu Hizmet

Hakkında

Özel günleriniz için elbise arayışı içerisindeyseniz, Beyaz İnci Gelinlik tam size göre! Neden mi? Gelin anlatalım:

Modaevimizde hayalini kurduğunuz; söz, nişan, kına gecesi ve nikâh törenleriniz için abiyelerinizi tasarlıyoruz. Modayı ve trendleri takip ediyor ve her yıl yeni bir kreasyonla karşınıza çıkıyoruz! Yalnızca kendinize özel olacak bir model tercih ediyorsanız, hazır kalıplar yerine tasarım modeller dikiyoruz.

Hazırlıklara başlamak için modacılarımız ve terzilerimizle birlikte bir görüşme düzenliyoruz. Özel anlarınızda nasıl görünmek istediğinizi öğreniyor; renk, kumaş ve modeller üzerine konuşuyoruz. Tarzınıza ve vücut yapınıza en çok uyacak olan alternatifleri de sunuyor, profesyonel bakış açısıyla yönlendirme de yapabiliyoruz. Ancak size en önemli tavsiyemiz alışverişe ön yargısız ve sakin bir şekilde gelmeniz. Çünkü bizim için en önemli konu sizin ne istediğiniz ve size neyin en çok yakışacağı! Nişanlığınızı beğenecek olan sizsiniz! Denemeli, tarzınıza uyan ve uymayan modelleri görmeli aklınızda küçük bir tereddüt bile kalmadığında karar vermelisiniz…

Son aşama hayalinizdeki elbiseyle ayna karşısına geçmek! Endişelenmeyin Sivas nişan elbiseleri arasında fark yaratacak bir model sizi bekliyor. Üstelik elbisenizin son haline gelmesi için rötuşlar ve düzeltmeler de yapıyoruz. Böylelikle abiyeleriniz tam bedeninize göre oluyor!

Şıkır şıkır veya sade modellerle nişanlıklar hazırlayan ekibimiz; bindallı ve gelinliğiniz için de yanınızda. Zaten daha nişan süresince sizin için en iyisini yapan ekiple çalışmaya devam etmek isteyeceğinizi biliyoruz! Kiralama, dikim veya hazır model seçenekleriyle yanınızda oluyoruz. Aksesuarlarınızı da tamamlamak için Beyaz İnci’de olmalısınız! Taç, duvak, gelin el çiçeği, eldiven, bolero ve takılarınızla fark yaratmaya hazırsınız.

Gecenin yıldızları olmak için Sivas Beyaz İnci Gelinlik iletişim formunu doldurabilirsiniz. Formu doldurduktan sonra “Randevu al” butonuna tıklamayı unutmayın!

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Nalbantlarbaşı Cad. Çarşıbaşı Mah. Gözde Apt. Altı No: 32 Merkez/ Sivas

Beyaz İnci Gelinlik Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!