Abiye ve Nişanlık Malatya

Zeynep Moda Evi

  • Min. Fiyat
    2.000 TL'den az

Zeynep Moda Evi Özellikler

Minimum Fiyat
2.000 TL'den az
Teslim Süresi
1 haftadan az
Özellikler
Özel dikim Hazır model Hafta sonu hizmet

Zeynep Moda Evi Hakkında

Nikâh tarihinizde, nişan veya sözünüzde mükemmel görünmenizi sağlayacak abiyeler tasarlayarak bu sektörde faaliyet gösteriyoruz. Malatya’da bulunan firmamız özgün tasarım modelleriyle sizleri büyüleyici bir görünüme kavuşturuyor. Geniş çaplı model seçeneklerimizle hayal ettiğiniz ne varsa Zeynep Moda Evi Malatya’da bulabilirsiniz.

Güler yüzlü ekip çalışmasını ve samimiyeti sonuna kadar hissedebileceğiniz modaevimizde sizinle sohbet ederek tarzınızı anlamaya çalışıyoruz ilk olarak. Nişan ve söz yapacağınız mekana göre abiye modelleri öneriyor; dantelli modellerimizle fark yaratacağınızı düşünüyoruz.

Mağazamızda her zaman en güncel ve şık modelleri bulacaksınız. Aldığınız ürünlerin üzerinde oynama yapmak isterseniz mağazamızdan ayrılmadan hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Çünkü profesyonel, işinde uzman modaevimiz her türlü tadilat işlemlerinizi en hızlı ve dikkatli şekilde yapmaktan mutluluk duyacak.

Abiye modellerimizi merak ediyor musunuz?

Farklı renk tül üzerine işlenmiş desenli tasarımlar, zarif görünmek isteyen gelin adaylarımız için düz kesime sahip midi modeller, balık kesim modeller, nostalji seven müşterilerimiz için vintage modeller ve daha fazlasını mağazamızda bulabilirsiniz.

Gelinlik başta olmak üzere abiye ve kaftan ihtiyaçlarınızı deneyimli ve güler yüzlü ekip arkadaşlarımız sayesinde kolaylıkla bulabilirsiniz. Bu güzel ortamda pek çok provaya katılıp kendinize en uygun ve tarzınızı yansıtan tasarıma kavuşabilirsiniz.

Hayal ettiğiniz görünüme kavuşmak için Zeynep Moda Evi’ni tercih ediyorsanız yapmanız gereken çok basit! Sayfanın sağ üst kısmında yer alan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al’’ butonuna tıklamanız fiyat tekliflerimizi almanız için yeterli.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Fuzuli Cad. No: 56 Merkez

  • Haritadaki Konumu

    Zeynep Moda Evi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.