Tekne Düğünü Balıkesir

Poyraz Tekne Turları

Firma artık düğün yapmıyor
  • Kapasite
    100 - 250 Kişi

  • Kişi Başı
    250 TL'den az

Poyraz Tekne Turları Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Poyraz Tekne Turları Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Poyraz Tekne Turları Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Deniz kenarında Kolonsuz salon Yüksek tavan After Party alanı
Manzara
Deniz manzaralı Şehir manzaralı

Poyraz Tekne Turları Sıkça Sorulan Sorular

Poyraz Tekne Turları düğün fiyatları ne kadar?

Poyraz Tekne Turları düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Poyraz Tekne Turları düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Poyraz Tekne Turları kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Poyraz Tekne Turları 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 250 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Poyraz Tekne Turları düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Poyraz Tekne Turları düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.

Poyraz Tekne Turları düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Poyraz Tekne Turları düğün dışında doğum günü, davet ve resepsiyon, nişan, kurumsal etkinlikler, sünnet düğünü, baby shower, kına, açılışlar, parti, bayi toplantısı ve mezuniyet törenleri hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

Otopark yok

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

01:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

01:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Poyraz Tekne Turları Hakkında

Düğün töreninizde, denizin ortasında saatler 01.00’ı gösterene kadar eğlenmeye hazır mısınız? Üstelik dilerseniz, düğün sonrası after partiyle fark yaratacak bir eğlence ve kusursuz bir gece de tercih edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken ise Akçay Poyraz Tekne Turları ailesiyle tanışmak ve isteklerinizi anlatmak… Birlikte keyifli bir yolculuk, unutulmaz bir organizasyon tasarlamanın heyecanıyla, sizi bir ân önce görüşmeye davet ediyoruz. Doyasıya eğlence için özel olarak dekore edilen teknemizde, gecenin her saati birbirinden farklı ve özel olacak. Nasıl mı? Anlatalım:

Ekibimiz ve çözüm ortaklarımız hayallerinizi gerçekleştirmek için planlama yapıyor. Bu sayede yemekli veya kokteyl tarzı bir düzenlemeyle hazırlıklara başlıyoruz. 200 ila 300 kişiyi ağırlayabildiğimiz teknemizde, konseptinize uygun süslemeler yapıyoruz. Zarif detaylar, şık aksesuarlar ve özel bir masa düzeniyle her şeyi hazırlıyoruz. Varsa tercih ettiğiniz bir organizasyon firmasıyla da çalışarak her renk ve model süslemeleri yapabileceğiniz geniş bir davet alanı dekore ediyoruz. Tekneye adım attığınız ânda kendinizi özel hissetmeniz için gelin yolu, nikâh töreni platformu, sahne ve dans pisti de tasarlıyoruz. Rengârenk ışıklandırmalarla altındaki pistte duygu dolu ânlar yaşamanızı sağlıyoruz. Gecenin ilerleyen saatlerinde ise kulüp ışıklarıyla parti alanına dönüşen Poyraz Tekne’de eğlenceyi başlatıyor, kesintisiz eğlenceyle unutulmaz anılarınızı taçlandırıyoruz.

Sunduğumuz hizmetler bu kadarla da bitmiyor, düğün öncesi düzenlediğimiz menü tadımlarında belirlediğiniz lezzetleri konuklarınıza sunuyoruz. Enfes tatları şık sunumlarla ikram ediyoruz. Konuklarınızın en iyi şekilde ağırlandığına emin olacağınız bir atmosferde geceniz bir ânda ziyafete dönüşüyor. Özel yeme alışkanlıkları olan dostlarınızı da düşünüyor, dilerseniz; vegan, vejetaryen, kosher, diyabet ve çocuk menüleri de hazırlayabiliyoruz.

Hayalleriniz gerçek olmak üzere! Artık Edremit’teki düğün salonları yerine teknede organizasyon tercih ediyorsanız, yapmanız gerekeni biliyorsunuz. Şimdi, Poyraz Tekne Turları iletişim bilgilerini kullanarak düşlediğiniz geceye bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.