Tekne Düğünü Balıkesir

Mihrimah Sultan Gezi Teknesi

  • Kapasite
    100 - 250 Kişi

  • Kişi Başı
    250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Mihrimah Sultan Gezi Teknesi Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Mihrimah Sultan Gezi Teknesi Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Mihrimah Sultan Gezi Teknesi Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Deniz kenarında After Party alanı
Manzara
Deniz manzaralı

Mihrimah Sultan Gezi Teknesi Sıkça Sorulan Sorular

Mihrimah Sultan Gezi Teknesi düğün fiyatları ne kadar?

Mihrimah Sultan Gezi Teknesi düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Mihrimah Sultan Gezi Teknesi düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Mihrimah Sultan Gezi Teknesi kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Mihrimah Sultan Gezi Teknesi 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 250 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Mihrimah Sultan Gezi Teknesi düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Mihrimah Sultan Gezi Teknesi düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, catering firması getirme i̇mkanı, yemek servisi ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.

Mihrimah Sultan Gezi Teknesi düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Mihrimah Sultan Gezi Teknesi düğün dışında parti, baby shower, bayi toplantısı, kına, mezuniyet törenleri, açılışlar, doğum günü, nişan, davet ve resepsiyon ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

Otopark yok

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mihrimah Sultan Gezi Teknesi Hakkında

Özel günlerinizi mavi suların üzerinde, muhteşem bir manzara eşliğinde kutlamak ister misiniz? Balıkesir Ayvalık’ta faaliyet gösteren birbirinden güzel teknelerimizde, en özel günlerinizi masal tadında bir organizasyon ile geçirmenizi sağlıyoruz. Birbirinden güzel menü alternatiflerimiz, tecrübeli ekibimiz ve kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımızla kusursuz bir gün geçireceğinize eminiz.

İlk olarak Mihrimah Sultan Gezi Teknesi’nden bahsedelim;

500 kişiye kadar çıkabilen misafir ağırlama kapasitesine sahip teknemiz, Ege Denizi’ndeki tek Türk Loydu Sertifikasına sahip. 2017 yıllından beri hizmet veren teknemizi, misafirlerimizin konfor ve güvenliklerini dikkate alarak tasarladık. Modern dekorasyonun en güzel örneğini göreceğiniz teknemiz yılın 365 günü hizmet veriyor.

Nişan veya bekarlığa veda partileriniz için tercih edebileceğiniz daha küçük kapasiteye sahip diğer teknemiz olan Naz Gezi Teknemiz, 60 kişiyi rahatlıkla konuk edebiliyor. Daha sakin ve huzurlu bir organizasyon süreci hayal eden çiftlerimiz için doğru bir tercih olacak teknemiz, ahşap yapısıyla dikkat çekiyor. Yine bu teknemizi de misafirlerimizin konfor ve güvenliklerini düşünerek dizayn ettik.

Memnuniyetinizi en üst seviyeye çıkararak hayallerinizdeki düğün ve daveti size en güzel şekilde yaşatmak istiyoruz. Bu sebeple her detayla yakından ilgileniyor, tecrübeli ekibimizle sizin ve konuklarınızın tüm isteklerini anında yerine getirmeye özen gösteriyoruz.

Tamamen içinize sinen bir süreç için sizinle bir ön görüşme yaparak organizasyonlarınızı detaylı bir şekilde planlıyoruz. Hangi konsepte düğün yapmak istediğinizi, yemek menüsünde hangi lezzetlerin olacağı gibi detayları konuşarak her şeyin sizin istediğiniz gibi olmasını sağlıyoruz. Hatta etkinliklerinizde çalacak müziklere bile birlikte karar veriyoruz. Böylece siz de işinizi şansa bırakmamış oluyorsunuz.

Teknede düğün fiyatlarımızı öğrenmek ve hakkımızda daha fazla bilgi almak için sayfanın üst kısmında bulunan bilgileri kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Ayvalık

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.