COVID-19 Nedeniyle Düğünü Ertelenen Ünlüler

Ebru Doğan tarafından yazılmıştır.

3:38 dakika

14.05.2020

COVID-19 sürecinde düğününü erteleyen birçok çift var. Bu çiftlerin içerisinde ünlü isimler de yer alıyor. Bazıları evlenmeye daha yeni karar vermişken, bazıları düğün mekanı rezervasyonuna kadar yaptırmıştı. Şimdi dilersen o isimlere bakalım!

Düğünü Ertelenen Ünlüler

Nurgül Yeşilçay & Necati Kocabay

2018 senesinden beri birlikte olan oyuncu Nurgül Yeşilçay ve yapımcı Necati Kocabay çifti, 2020 senesinde evlenmeyi planlıyorlardı. Yaşanan süreçten dolayı evlilik planlarını ertelemek durumunda kaldılar. Ünlü çiftin düğününü ne zamana ertelediği ise şimdilik belli değil.

Kocabay, Yeşilçay’a geçtiğimiz sene içerisinde romantik bir evlilik teklifi etmişti. Nurgül Yeşilçay, o anları şöyle anlatmıştı:

"Bir sabah evdeyiz, benim için yaptığı müzik listesini açtı. Dinliyoruz, gayet normal rutinlerimize devam ediyoruz, sabah kahvesi falan... Bir şarkı çıktı birden. Aaa! Onun sesi! Bana özel şarkı bestelemiş. Şarkı şöyle: ‘Benimle evlenmen lazım. Ömür boyu ayaklarını ben ısıtırım. Soğanları ben doğrarım. Seni hiç ağlatmam, hep güldürürüm. Sımsıkı sarılırım. Benimle evlenmen lazım...’ Çok romantikti bir andı.”

covid-19 nedeniyle düğünü ertelenen ünlüler

Sen de düğünü ertelediysen moralini bozma. Şu yazımıza göz at: Düğünü Ertelendi Diye Kendini Mutsuz Hissedenlere 7 Öneri

Kutsi & Feyza Çıpa

2017 senesinde nişanlanan Kutsi ve Feyza Çıpa çifti, bu yaz aylarında düğünlerini yapacaktı. Ancak COVID-19 sürecinden dolayı sağlıklı bir ortam oluşana kadar düğünlerini ertelemeye karar verdiler.

Kutsi ve Feyza Çıpa çifti geçtiğimiz günlerde market alışverişine çıktıklarında görüntülenmişlerdi. Magazin ekibi düğünü ne zaman yapacaklarını sorduğunda; Kutsi “İnşallah bu salgını milletçe atlatacağız. O zaman biz de evlenmek istiyoruz.” cevabını vermişti.

covid-19 nedeniyle düğünü ertelenen ünlüler

Peki sen düğününü erteleyecek misin? Kararını vermeden önce şu yazımıza göz atmanda fayda var: Düğününü Erteleme Kararını Ne Zaman Almalısın?

Katy Perry & Orlando Bloom

Dünyaca ünlü çift Katy Perry ve Orlando Bloom da süreçten etkilendi. 2020 senesinde, yaz başında dünya evine girmeyi planlıyorlardı. İçinde bulunulan dönemden kaynaklı düğünlerini etelemeye karar verdiler.

Çift, davetli sayılarından düğün yerlerine kadar her detayı netleştirmişti. Japonya’da evlenme planları yapan ünlü çiftin düğününü ABD’ye taşıyabileceğiyle ilgili söylentiler var.

Katy Perry, geçtiğimiz günlerde yayınladığı Never Worn White şarkısının klibinde, hamile olduğunu duyurmuştu. Daha sonrasında ise sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

covid-19 nedeniyle düğünü ertelenen ünlüler

Düğününü yeniden planlarken şu yazımıza göz atabilirsin: Düğününü Erteleyeceklere 9 Pratik Tavsiye

Hande Ataizi & Dinç Aydoğdu

Bir süredir birlikte olan Hande Ataizi ve Dinç Aydoğdu çifti, ilişkilerini evlilikle taçlandırmayı düşünüyorlardı. Mayıs ayı içerisinde Fransa Marsilya’da sakin bir düğün organizasyonu yapacaklardı. COVID-19’dan dolayı düğününü ertelemek zorunda kalan Hande Ataizi şöyle bir açıklama yaptı:

“Virüsü hafife almamak lazım, dikkat ediyoruz. Dünyada olanları görüyoruz. Evlilik seneye kalmaz ama yurt dışına da gitmeyeceğiz. Düğün tarihi şu an için belli değil. Biz birbirimizi seviyoruz, imza atmak çok problem değil. Ha orada atılmış ha burada fark etmiyor. Sakin olur diye orayı düşünüyorduk ama kısmet değilmiş, olmadı."

covid-19 nedeniyle düğünü ertelenen ünlüler

Düğününü yeniden planlama sürecinde işler istediğin gibi gitmeyebilir: İstediğin Tarihe Düğün Mekanı Bulamadın: Peki Ne Yapmalısın?

Emma Stone & Dave McCary

Oscarlı oyuncu Emma Stone ve yönetmen nişanlısı Dave McCary, mart ayında Los Angeles'ta evleneceklerdi. Düğünlerini büyük bir titizlikle planlamış ve hiçbir detayı atlamamışlardı. Ancak onlar da düğününü ertelemek zorunda kalan ünlü çiftlerden biri oldu!

Çiftin ilişkisi 2017 senesinde başlamıştı. İlişkilerini ekranlardan uzak yaşamayı seven çift, 2019 senesinin sonunda nişanlanmıştı. Emma Stone, yüzüğünü göstererek verdiği poz ile nişanlandıklarını sosyal medya hesabı üzerinden duyurmuştu.

Ünlü çift, yeni düğün tarihlerini önümüzdeki günlerde açıklayacaklarını söylediler.

covid-19 nedeniyle düğünü ertelenen ünlüler

COVID-19 sürecinden balayı programın da etkilendiyse şu yazımıza mutlaka göz atmanı öneriyoruz: Balayına Gidemesen de Gitmiş Kadar Olacağın 9 Harika Fikir

Prenses Beatrice & Eduoardo Mozzi

COVID-19 sürecinden İngiliz Kraliyet Ailesi düğünleri de etkilendi! Prenses Beatrice ve Eduoardo Mozzi çifti, Buckingham Sarayı'nın bahçesinde düzenlenecek resepsiyonun ardından 29 Mayıs'ta Londra'daki St.James’in Sarayı'nda evlenecekti. Ancak 17 Mart Salı günü Kraliçe Elizabeth, sarayda Prenses Beatrice’nin düğün resepsiyonu da dahil olmak üzere yaklaşan tüm bahçe organizasyonlarını iptal edeceğini duyurdu.

Kraliyet gazetecisi, sosyal medya hesabından düğünle ilgili şunları paylaştı:

“Prenses Beatrice ve Mozzi evlenmek için sabırsızlanıyorlar. Ancak şu anki durumu göz önünde bulundurarak riski artırmak istemiyorlar. Ailelerinin, daha yaşlı bireylerin sağlığı sebebiyle ve kalabalık ortamlarda bulunmama uyarısı ile beraber, Buckingham Sarayı'nın bahçesinde gerçekleşecek resepsiyon iptal oldu. Düğün planları için hükümetin uyarılarını dikkat alacakları söylenen çiftin küçük bir seremoni veya sadece ikisinin katıldığı bir tören yapmak arasında karar vermesi bekleniyor.”

covid-19 nedeniyle düğünü ertelenen ünlüler

Düğünü erteleyen Düğün.com çiftlerine de kulak vermek ister misin?: Çiftlerimizden Düğün Erteleme Hikayeleri

Liam Gallagher & Debbie Gwyther

Oasis grubunun kurucusu, söz yazarı Liam Gallagher ile nişanlısı Debbie Gwyther; temmuz ayında İtalya'da rüya gibi bir düğünle evlenmeyi planlıyordu. Ancak süreçten dolayı düğünü erteleme durumlarını göz önünde bulundurarak kendilerine bir B planı oluşturdular.

Ünlü çift altı yıldır birlikteler. Geçen ağustos ayında Gallagher, İtalya'nın Amalfi Sahili'nde tatildeyken Gwyther'a evlenme teklifi etmişti.

covid-19 nedeniyle düğünü ertelenen ünlüler

COVID-19 sürecinde düğünü erteleyen çiftler bu şekildeydi. Sen de evden düğün planlaması yapıyorsan şu yazımız çok işine yarayacak: Evden Çıkmadan Düğün Mekanını Nasıl Bulabilirsin?

Düğün Mekanları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Diğer makaleleri de görüntüleyin

Yorum yap