Kıbrıs Tarihi Düğün Mekanları

Kıbrıs'ın tarihi mekanlarında düğün yapmak için doğru adrestesin! Oturduğun yerden Kıbrıs tarihi mekanlarının tümünü görebilir, detaylarını ve fotoğraflarını tek tek inceleyebilir, beğendiklerinin fiyatlarını kolayca öğrenebilirsin!

Firmanız Burada Yer Alsın.

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Kıbrıs Tarihi Mekan Düğünleri İçin Gelinlik ve Damatlık Önerisi

Kıbrıs’ta tarihi mekanda düğün yapmak isteyen çiftlerdenseniz ilk yapmanız gereken tarihi düğün yerleri hakkında bir araştırma yapmak ve mekana karar vermek. Sonrasında bu mekana uygun konsept belirleyerek gelinlik ve damatlık seçiminizi yapabilirsiniz. Eğer tarihi bir restoranda düğün yapmayı planlıyorsanız gelinlik seçimini midi boy vintage gelinliklerden yana yapabilirsiniz. Böylece mekanda hem rahat hareket edecek hem de mekanın ruhunu en iyi şekilde yansıtmış olacaksınız. Damatlık seçimi içinse; koyu renk şık bir takım elbise tercih edebilirsiniz. Yaka çiçeği yerine mendil kullanmanızı öneriyoruz. Konak düğünü planlayan çiftler için de düz kesim dantelli gelinlik modelleri hoş bir seçim olabilir. Damatlık içinse; takım elbise ve smokin tercih edilebilir. Kıbrıs’da köşk düğünü yapacak çiftler gelinlik ve damatlık seçerken biraz daha gösterişli seçimler yapabilirler. Örneğin, gelinlik için kabarık etekli olan prenses model gelinlikler tercih edilebileceği gibi, damatlık için de smokin seçimi göz önünde bulundurulabilir.

Kıbrıs’ta tarihi mekanda düğün yapmaya karar verdiyseniz konseptinizin, gelinlik ve damatlık seçiminizin düğün mekanı ile uyumlu olmasının düğününüzü çok daha dikkat çekici hale getireceğini unutmayın. Bu nedenle mekan arayışınızı yaparken ve seçimlerinizi belirlerken, kriterlerinizi göz önünde bulundurmaya özen göstermenizi tavsiye ediyoruz. Ayrıca beğendiğiniz düğün mekanları ile iletişime geçerek ücretsiz fiyat teklifleri alabileceğinizi de bilmelisiniz!

Tüm İlçeler Tarihi Düğün Mekanları

Tüm Şehirler Tarihi Düğün Mekanları

Kıbrıs Tarihi Mekanlar - Sıkça Sorulan Sorular