Beyoğlu Tarihi Düğün Mekanları

İstanbul’un çok köklü bir tarihi geçmişi vardır. Beyoğlu’nun ise bu açıdan çok önemli bir yeri var. Tarihi mekan arayışında isen senin için listeledik.

3 firma

Zülfaris Karaköy

Beyoğlu

Zülfaris Karaköy

İstanbul’daki kıymetli kültür miraslarından bir tanesi olan, Zülfaris Sinagogu’nda unutulmaz bir evlilik seremonisi gerçekleştirmeye ne dersiniz? Heyecanlandığınızı tahmin edebiliyoruz! Biz de sizi...

200-300 TL

Min. Yemekli Fiyat

100-200 kişi

Yemekli Kapasite

24
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Tarihi Düğün Mekanları
Binlerce yıl insanların gözdesi olmuş ve aynı ölçüde eski medeniyetlerden günümüze kalan Galata Kulesi gibi eserleri barındıran Beyoğlu, İstanbul'un tarihi mekan açısından en zengin yerlerinden biri. Bunun yansımasını düğün yapılabilecek tarihi mekanlar açısından sunduğu imkanlara bakarak da görebilirsin. Hem düğününü tarihi bir mekanda gerçekleştirmek istiyorsan hem de Avrupa Yakası'nın Taksim, Galata, İstiklal ve Karaköy gibi konumlarına yakın bir mekan arayışındaysan burada bulunan işletmeleri incelemeni tavsiye ediyoruz. Hizmet içeriği ve düğünlere sunulan davet alanları hakkında ayrıntılı bilgileri firmaları inceleyerek bulabilirsin. Davet alanlarının fotoğrafları ve mekanlar hakkındaki çift yorumları ilham almana yardımcı olacaktır. Son olarak davetli sayını ve düğün tarihini belirterek fiyat teklifi alabilirsin.