Haliç Kongre Merkezi*

Haliç Kongre Merkezi
Kentin sesleri ile martı ve dalga seslerinin birbirine karıştığı sahilde bir düğün düşleyin.

Haliç Kongre Merkezi göz alıcı manzarasıyla, kentin içinde ama aynı zamanda kentin karmaşasından uzak bir ortam. Ayrıca Merkez; Haliç - diğer adıyla “Altınboynuz”- kıyısındaki eşsiz konumu sayesinde ziyaretçilerine unutamayacakları tarihi bir İstanbul manzarası sunuyor.

Sahil mimarisinin güzel bir örneği olan Haliç Kongre Merkezi, kapalı mekân, açık hava ve deniz kıyısı etkinliklerinin eş zamanlı yürütülebildiği dünyada az sayıda bulunan toplantı merkezlerinden biridir. 102.000 m2’lik bir alana kurulu olan Merkez, 16.000 m2 açık alana sahiptir.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (3)

+ Yorum Yaz
Ç&F Çağla & Feyyaz Düğün Tarihi: 11/11/2017

Kasım ayında yapmamıza rağmen kış sıcaklıgını yaşatan bu güzel ve özel gecede emeği geçen herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz. Servis personelininden tut,tüm teknik ekip,ses,ışık ve müzik,Herşey kusursuzdu. Başta Mine Hanım olmak üzere tüm ekibinin eline sağlık.

B&E Beyza & Enes Düğün Tarihi: 17/09/2017

Başta Pelin Hanım olmak üzere bu özel günümüzde tüm detaylarımızla yanımızda olan Haliç Kongre Merkezi ekibine teşekkürlerimiz sunuyoruz , hala videoları izleyip komik olaylara gülüp,keyif almaktayız.

KU kubra Düğün Tarihi: 22/08/2015

Dizayn olarak herşey istediğimiz gibi oldu. organizasyon olarak tam istediğimiz gibi muhteşemdi... Yemekli bir düğün yaptık lezzet olarak da herkes çok beğendi. Düğünümüz açık alanda olacaktı ama o gün yağmur yağıcağını öğrendiğimiz için kapalı bölüme geçtik. Mekanın en güzel avantajı kapalı ve açık alanın olması. Ulaşım olarak çok kolay bulanabilir. Her yerde tabelalar mevcut. ayrıca otoparkıda mevcut. Deniz kenarında olması bizim tercih etme sebebimiz.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Haliç Kongre Merkezi ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Haliç Kongre Merkezi hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap