Tarihi Mekanlar Aydın

Rıfat Bey Konağı

Firma kapanmıştır
  • Kapasite
    50 - 75 Kişi

  • Kişi Başı
    250 - 500 TL

Rıfat Bey Konağı Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Rıfat Bey Konağı Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

Rıfat Bey Konağı Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı

Rıfat Bey Konağı Sıkça Sorulan Sorular

Rıfat Bey Konağı düğün fiyatları ne kadar?

Rıfat Bey Konağı düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Rıfat Bey Konağı düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Rıfat Bey Konağı kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Rıfat Bey Konağı 50 kişiden 75 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 75 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Rıfat Bey Konağı düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Rıfat Bey Konağı düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Rıfat Bey Konağı düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Rıfat Bey Konağı düğün dışında kurumsal etkinlikler, açılışlar, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, doğum günü, parti ve nişan hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

Otopark yok

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

02:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

02:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Rıfat Bey Konağı Hakkında

Aydın Hasan Efendi Mahallesi’nde faaliyet gösteren işletmemiz Rıfat Bey Konağı; tüm özel günlerinizde kutlama için tercih edebileceğiniz harika bir tarihi mekân olarak karşınıza çıkıyor. 1933 senesinde yapılmış olan Rıfat Bey Konağı’nı Rıfat Bey, nişanlısına hediye etmiştir. Eski saatler gibi geçmişten izler taşıyan dekorasyon ürünleri ile aslına uygun olacak şekilde otantik bir tarzda dekore edilerek 2001 senesi itibari ile restaurant olarak hizmet vermeye başlamıştır. Kapalı salon alanımız ve üstü açılır kapanır çatı sistemi ile döşenmiş teras alanımız ile etkinliklerinize ev sahipliği yapabiliyoruz.

Çeşitli tablolar ile renk verilmiş olan restaurantımızda özellikle nikâh sonranızda sevdikleriniz ile kutlama yemeğinizi yiyebilirsiniz. Kutlama yemeklerinde çiftler genel olarak en yakınlarını davet ettikleri için bu samimi ortama, samimi mekânımız sayesinde size bir ev sıcaklığı yaşatacağız.

Sevdikleriniz ile beraber kutlamak isteyeceğiniz, gönlünüzce eğlenebileceğiniz tüm özel günler için hizmet veren işletmemiz, profesyonel ekibi sayesinde size hayal ettiğiniz o geceyi en güzel şekilde yaşamanız için yardımcı olacak.

İşletmemizin spesiyal yemeklerinden tadabileceğiniz restaurantımızda; mevsimin en lezzetleri sebzelerinin yer aldığı meze çeşitlerimiz ve alkollü ve alkolsüz olarak sunduğumuz içecek seçeneklerimiz ile tadı damağınızda kalacak bir yemek organizasyonu geçireceksiniz.

Ayrıca siz dostlarınız ile sohbetin belini kırarken Rıfat Bey Konağı Aydın canlı müzik hizmeti ile eğlencenizin dozunun daha da artmasına vesile olacak. Sanatçımızın özel repertuarındaki şarkılara gece boyu siz de eşlik edebilir keyifli bir zaman geçirebilirsiniz.

Kutlamanız öncesinde mekânımıza sizi davet edeceğiz ve istediğiniz masa düzeni için sizden fikirlerinizi alacağız. Arzu ettiğiniz takdirde çeşitli çiçekler, masa örtüleri gibi küçük ama şık detaylar ile mekânımızı kutlama organizasyonunuz için hazır hale getirebiliriz.

Siz de özel günleriniz için Rıfat Bey Konağı Aydın fiyatları için bilgi almak isterseniz formu doldurabilirsiniz.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.