Tarihi Mekanlar İstanbul

Hülya Wedding Tarihi Kasır ve Sarayları

0212 963 09 39
 • Kapasite
  100 - 1000 Kişi

 • Kişi Başı
  1.500 - 2.000 TL

 • 2024
  Çiftlerin Tercihi

Firmayı Neden Tercih Etmelisin?

 • Kapsamlı düğün paketine sahip.
 • Tarihi atmosferiyle büyülüyor.
 • Zeminde doğal çim kullanıyor.
 • Özel açık nikah alanı var.
 • Menü tadımı yapılabiliyor.
 • Canlı müzik / DJ seçeneği var.
 • Büyük gelin odası veriliyor.
 • Alkol servisi bulunmuyor.
 • Geniş kapasiteli otoparkı var.
 • Kolay ulaşılabilir konumda.

Hülya Wedding Tarihi Kasır ve Sarayları Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
1.500 - 2.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
1.000 - 1.500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
1.000 - 1.500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
750 - 1.000 TL

Hülya Wedding Tarihi Kasır ve Sarayları Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 750
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 1000

Hülya Wedding Tarihi Kasır ve Sarayları Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Olumsuz hava koşullarına karşı önlem
Manzara
Orman manzaralı Tarihi yer manzaralı

Hülya Wedding Tarihi Kasır ve Sarayları Sıkça Sorulan Sorular

Hülya Wedding Tarihi Kasır ve Sarayları düğün fiyatları ne kadar?

Hülya Wedding Tarihi Kasır ve Sarayları düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 1.000 - 1.500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 750 - 1.000 TL aralığından başlamaktadır.Hülya Wedding Tarihi Kasır ve Sarayları düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 1.500 - 2.000 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 1.000 - 1.500 TL aralığından başlamaktadır.

Hülya Wedding Tarihi Kasır ve Sarayları kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Hülya Wedding Tarihi Kasır ve Sarayları 100 kişiden 750 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 1000 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Hülya Wedding Tarihi Kasır ve Sarayları düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Hülya Wedding Tarihi Kasır ve Sarayları düğününüz için organizasyon sorumlusu, işık, ses ve sahne hizmeti, yemek servisi, menü tadımı, fotoğrafçı getirme, catering firması getirme ve menüde değişiklik sunmaktadır.

Hülya Wedding Tarihi Kasır ve Sarayları düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Hülya Wedding Tarihi Kasır ve Sarayları düğün dışında kurumsal etkinlikler, kına, davet ve resepsiyon ve nişan hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

75-100

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok

Hülya Wedding Tarihi Kasır ve Sarayları Hakkında

Düğününüzü tarihi Maslak Kasrı’nda geçirmek isterseniz sizi Hülya Wedding Tarihi Kasır ve Sarayı’yla tanıştıralım. İstanbul Sarıyer düğün mekanlarından Maslak Kasrı, Sultan II. Albülhamid’e saltanat ve şehzadelik yıllarında ev sahipliği yapmış bir mekan. Hülya Wedding Tarihi Kasır ve Sarayı, doğayla iç içe bir konumda yer alan Maslak Kasrı’nda 30 yıldır en çok düğün yapan firma olma ünvanını da elinde tutuyor.

Davet Alanları

Yaklaşık 170 bin metrekarelik bir alan içinde bulunan Maslak Kasrı’nda hem yemekli hem de kokteyl konseptli düğünler organize edilebiliyor. Mekanda kokteyl düzendeki düğünler için 100 ila 1.000 kişilik kapasite mevcut. Yemekli düğünlerdeyse kapasite 100 ila 600 kişi şeklinde güncelleniyor. Bahçesiyle düğünleri güzelleştiren Maslak Kasrı’nda çeşitli hava olaylarına karşı önlemler de alınıyor.

Dekorasyon

Maslak Kasrı’nda Türk tipi ev planı kullanılmış. Zarif, şık detayların öne çıktığı mekan, peyzaj mimarisiyle dikkat çekiyor. Hülya Wedding Tarihi Kasır ve Sarayı, sizin için oturma planını ve süslemeleri hazırlıyor. Etiler’deki showroomda bulunan 3 masa sunumu arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Genel olarak ithal, yapay veya canlı çiçeklerle süslenen masalar, zarif şamdanlar ve suplalarla zenginleştiriliyor. Gelin tagı çiftin sevdiği renklerdeki çiçeklerle hazırlanıyor.

Hizmetler

İstanbul tarihi düğün mekanlarından Maslak Kasrı’nda Hülya Wedding Tarihi Kasır ve Sarayı tarafından ses, ışık, truss, DJ, trio ve orkestra ekibi hizmetleri veriliyor. Video ve fotoğraf çekimiyle beraber otel konaklamanız ve kuaför,makyaj için öneriler hazırlanıyor. VIP transfer hizmetlerine ek olarak otel odasında bride veya groom süslemeleri, gelin ve nedime sabahlıkları, yağmurlu havalarda çadır, host veya hostes ve gelin yardımcısı imkanları sunuluyor.

Yiyecek / İçecek

Mekanda profesyonel şefler ve ekip eşliğinde yemek servisi yapılıyor. Birbirinden farklı ve lezzetli menülerin hazırlandığı Hülya Wedding Tarihi Kasır ve Sarayı’nda, davetiniz bir şölene dönüşüyor. Anlaşmalı catering firmasının hazırladığı 3 farklı menü arasından sizin için en uygun olanı seçebilirsiniz. Menünüzü seçtikten sonra menü tadımına katılabilir, tercihiniz hakkındaki son kararı sağlıklı bir şekilde verebilirsiniz.

Hülya Wedding Tarihi Kasır ve Sarayı, Sarıyer Maslak Kasrı’nın benzersiz güzellikteki bahçesi ve mimari yapısı sayesinde hayallerinizdeki düğünü gerçekleştiriyor. Siz de eksiksiz hizmetleriyle Hülya Wedding Tarihi Kasır ve Sarayı’yla çalışmak ve düğününüzü şimdi planlamak için firmayla iletişim kurabilirsiniz. Maslak Kasrı İstanbul düğün mekan fiyatları için ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formundan yararlanabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Telefon:

  0212 963 09 39

 • Adres:

  Darüşşafaka, Büyükdere Cd., 34398 Sarıyer/İstanbul

 • Haritadaki Konumu

  Hülya Wedding Tarihi Kasır ve Sarayları Yol Haritası

Hülya Wedding Tarihi Kasır ve Sarayları Düğün Yorumları (1)

Ümmühan & Halilullah

Düğün Tarihi: 15.07.2023

"Her şey harikaydı düğünümüzü unutulmaz kıldı, dekor akış organizasyon her şeyiyle mükemmeldi. Düğün günümüzde bizi her an çok özel hissettirdikleri için teşekkür ederiz"

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.