Zeferia Otel Restaurant

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Zeferia Otel Restaurant
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

Zeferia Otel Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
50-100 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
50-100 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisimiz Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisimiz Yoktur

Zeferia Otel Restaurant Genel Özellikler

Mekan Özellikleri
Deniz kenarında Şehir dışında
Manzara
Deniz manzaralı Bahçe manzaralı

Zeferia Otel Restaurant Özellikler

Müzik/DJ
Evet
Boş mekan kiralama
Evet
Fotoğrafçı Getirme İmkanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme İmkanı
Evet
Işık Hizmeti
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menüde Değişiklik İmkanı
Evet
Yemek Servisi
Evet

Zeferia Otel Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00


Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00


Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok


Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Zeferia Otel Restaurant Hakkında

1982 yılında kurulduğumuzdan beri otelcilik sektöründe başarı ile faaliyet gösteriyoruz. Zeferia Bodrum’un masmavi denizin hemen kenarına kurulmuş güzel bir butik oteldir. Fakat tek faaliyeti de bu değildir elbette. Otelimiz ile aynı ismi paylaşan bir de Zeferia Restaurant’a sahibiz. Burada butik çaplı ve son derece güzel özel gün organizasyonlarına ev sahipliği yapıyoruz.

Nişan veya söz merasiminizde yemekli veya çeşitli ikramlar ile sizi restoranımızda ağırlamaktan mutluluk duyarız. Canlı veya bant müziği ile dilediğiniz gibi eğlenebilir, usta aşçımız tarafından hazırlanmış ikramlarınızın keyfini çıkarabilirsiniz. Çünkü Zeferia olarak üzerimize düşen görevi layığı ile yerine getirip size ekstra bir zaman kaybı yaşatmayız.

Restoranımızda mavi beyaz ve çok uyumlu şirin masa sandalyelerimiz mevcut. Bodrum’un ve deniz kenarında bir sahil restoranı olmanın ruhuna son derece uygun olduğunu düşündüğümüz için bu şekilde kullanmayı tercih ediyoruz. Fakat bu durum bir dayama değil elbette. Restoranımızda organizasyon düzenlemek isteyenler diledikleri gibi bu konuda bir değişiklik yapma hakkına sahipler. Nişan töreninizi burada, Zeferia Restaurant’ta gerçekleştirmek isteyen bir çift iseniz dışarıdan profesyonel bir destek alabilir, organizasyon firması ile anlaşabilirsiniz. Bizim için hiçbir sakıncası olmaz. Hatta nişan masası, süslemeleri ve seçtiğiniz konsepte göre restoranımızı dilediğiniz şekilde yeniden tasarlayabilirsiniz. Tek istediğimiz her şeyin tam da istediğiniz gibi gelişmesi ve hayallerinizdeki nişan törenini sorunsuz gerçekleştirmeniz.

Hâlihazırda bir otel olduğumuz için uzaktan gelecek olan misafirleriniz özel olarak onlar için ayrılmış odalarında konaklayabilir ve telaşsız bir şekilde töreninin tadını çıkarabilirler. Ayrıca belirtmek isteriz ki Ortakent Yalı Caddesi’ndeyiz ve bize rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Eğer bu bahsettiklerimiz sizin istekleriniz ile uyuşuyorsa o halde yapmanız gereken şey son derece basit. Hemen şimdi sağdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilir ve ücretsiz olarak Zeferia Otel fiyatları hakkında daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Yalı Caddesi Ortakant Yahşi Yalısı No :86, Bodrum / Muğla

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Zeferia Otel Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.