Söz, Nişan Mekanları Muğla

Yalıpark Beach Hotel

 • Kapasite
  50 - 75 Kişi

 • Min. Yemekli
  3.000 TL'den fazla
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Söz veya nişanın için nasıl bir yer aradığını anlat, ücret düğün asistanımız, kriterlerine uygun 5 mekandan fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Yalıpark Beach Hotel Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
3.000 TL'den fazla
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
3.000 TL'den fazla
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
1.000 - 1.500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
1.000 - 1.500 TL

Yalıpark Beach Hotel Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

Yalıpark Beach Hotel Özellikler

Mekan Özellikleri
Çim alan Deniz kenarında Şehir merkezinde
Manzara
Deniz manzaralı Panaromik manzara
Dilek feneri
Evet
Hint kınası
Evet
Müzik/DJ
Evet
Nişan süslemesi
Evet
Nişan tepsisi
Evet
Zenne / Oryantal / Dans Ekibi
Evet
Alkol servisi
Var
Boş mekan kiralanabilir mi?
Evet
Nişan Çikolatası Hizmeti veriliyor mu?
Evet
Dışarıdan Fotoğrafçı Getirilebiliyor mu?
Evet
Dışarıdan Organizasyon Firması Getirilebiliyor mu?
Evet
Işıklandırma mevcut mu?
Evet
Organizasyon Danışmanı var mı?
Evet
Menüde değişiklik yapılabiliyor mu?
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Evet
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Evet

Yalıpark Beach Hotel Sıkça Sorulan Sorular

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Yalıpark Beach Hotel Hakkında

Hatırı sayılır bir süredir sektörde faaliyet gösterdiğimiz tesisimiz Yalıpark Otel Bodrum’un Yalıkavak mevkiinde yer alıyor. Burada dünya standartlarında bir kalite ile çok yönlü bir hizmet veriyoruz. Otelimizde konaklama hizmetinin dışında özel gün ve kutlamalara ev sahipliği yapıyoruz. Söz ve nişan merasimleri de bunlardan bir tanesi. Profesyonel ekibimiz sayesinde organizasyonları kusursuz şekilde gerçekleştiriyoruz.

Davet Alanları

Plaj Caddesi üzerinde yer alan otelimizde söz ve nişan merasimlerini düzenleyebildiğimiz mekan alternatiflerimiz mevcut. Alternatiflerimizden bir tanesi otelimizin kendi özel kum plajı, diğer ise deniz manzarasına sahip havuz başı alanı. Nişan merasimlerini konukların seçtiği yerde yaklaşık 100 kişilik butik davetler şeklinde hazırlıyoruz. Yaz ve ilkbahar aylarında organizasyon için konuklarımızı ağırlıyoruz.

Dekorasyon

Her konuda olduğu gibi dekorasyon konusunda da en önemli seçimleri gelin ve damatlarımıza bırakıyoruz. Birlikte konuşarak ve karar kıldıkları davet alanımızın atmosferini göz önünde bulundurarak konsepte karar veriyoruz. Masa ve sandalye modellerinden oturma düzenine, servis ve masa üstü süslemelerinden renklere, hatta çiçek seçimine kadar her detayı belirli bir uyum içerisinde tasarlıyoruz.

Hizmetler

Nişan ve söz merasimleri birbirini seven bir çiftin birlikteliklerini aileleri ve dostları huzurunda resmileştirdiği bir törendir. Biz de bu önemli günde çiftimizin heyecanını paylaşmayı ve omuzlarındaki yükü almayı hedefliyoruz. Nişan için gereken süsleme, DJ performansı ile dans müzikleri, ışıklandırma, servis, nişan tepsisi ve çikolatası gibi olmazsa olmaz detayların tamamıyla ilgileniyoruz.

Ayrıca önceden rezervasyon yapıldığı takdirde, organizasyonun öncesi veya sonrasındaki günlerde otelimizde konaklama imkanı da sunuyoruz. Masmavi Bodrum denizi manzarasına sahip konforlu odalarımızda, yaklaşık 150 kişilik kontenjanımız ile hem çiftimiz hem de dostları ve ailelerini ağırlayabiliyoruz. Nişana hazırlık aşamasını otelde gerçekleştirmeyi tercih eden çiftlerimize de günlük kullanım için oda tahsis edebiliyoruz.

Yiyecek / İçecek

Söz veya nişan merasimlerinde gelin ve damatlarımızın damak zevkleri ve bütçeleri dahilinde oldukça lezzetli ikramlarda bulunuyoruz. Taze ve mevsimlik deniz mahsulleri veya kırmızı etlerle yapılmış ana yemekler, birbirinden lezzetli başlangıçlar, ara sıcaklar ve tatlılar gibi içeriklere sahip menülerimiz mevcut. Organizasyondan önce çiftlere yemek veya kokteyl menülerimizi sunuyor, arzu ederlerse menü tadımı da gerçekleştirerek tercih yapmalarına yardımcı oluyoruz.

Bodrum nişan mekanları içerisinde arayışa başladıysanız ve seçim konusunda kararsızsanız size tek bir tavsiyede bulunmak isteriz. Hemen sayfa üzerindeki numaramızı tuşlayıp organizasyon sorumlularımızdan biriyle görüşün veya yandaki formu doldurarak iletişimimizi başlatın. Bu sayede size otelimizi tercih ettiğinizde ne gibi hizmetler sunacağımızı ve neler vadettiğimizi anlatalım. Erken rezervasyon yaptırırsanız avantajlı fiyatlardan ve kampanyalardan faydalanabileceğinizi unutmayın.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

 • Satış & Pazarlama

İletişim

 • Adres::

  Yalıkavak, Plaj Cd. NO:20/B Bodrum

 • Haritadaki Konumu

  Yalıpark Beach Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.