Renka Hotel & Spa

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Renka Hotel & Spa
Açık Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 50
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 50

Renka Hotel & Spa Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
50-100 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
50-100 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
50 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
50 TL'den az

Renka Hotel & Spa Genel Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Çim alan
Manzara
Bahçe manzaralı

Renka Hotel & Spa Özellikler

Boş mekan kiralama
Evet
Fotoğrafçı Getirme İmkanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme İmkanı
Evet
Işık Hizmeti
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menüde Değişiklik İmkanı
Evet
Yemek Servisi
Evet

Renka Hotel & Spa Sıkça Sorulan Sorular

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00


Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00


Özel menü seçenekleriniz neler?

Vegan, Vejetaryen


Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Renka Hotel & Spa Hakkında

Efsanelere konu olan güzelliği ile Güney Ege’nin en güzel yerleşim yerlerinden biri olan Göcek’te butik otel mantığını geliştirerek hizmet veren Renka Hotel & Spa ‘da nişan organizasyonlarınızı keyifli bir şekilde kutlayabileceksiniz.

Renka Hotel & Spa yeşilin ve sessizliğin en güzel buluşma noktası olan işletmemiz uzun yıllar boyunca hizmet veriyor. Kendine haz mimarisi ve çevresinde bulunan dört asırlık çınar ağacı yeşili ve çiçekleriyle sakin atmosferiyle misafirlerimize huzurlu bir tatil sunuyoruz. Günlük hizmet akışımızda verdiğimiz konaklama hizmetinden farklı olarak butik organizasyonlara ve özel gün kutlamalarına da ev sahipliği yapabiliyoruz.

Otelimizin mimarisinden bahsedelim biraz. Göcek koylarının resmedildiği cam vitrayı barındıran el işçiliği taş binası, Likya dönemini yansıtan TLOS hamamı mozaiği, otel girişinde yürüme yolunda bulunan ve sergilenen Likya dönemi paraları, otel binası içerisinde bulunan zeytin ağacı dallarıyla figüre edilmiş Göcek haritasıyla alışılmışın dışında bir konsept geliştirdiğimizi düşünüyoruz.

Özel organizasyonlarınıza ve davetleriniz için size yemyeşil kır bahçemizi tahsis ediyoruz. Yarı açık yarı kapalı olan alanımı 50 kişi kapasiteli olduğundan dolayı butik organizasyon gerçekleştirmek isteyen çiftlerin isteklerini en iyi şekilde karşılayabiliyoruz. Yarı olimpik havuzu ve onu çevreleyen ağaçlarla kaplı bahçemizde davetli sayınıza uygun olarak masa ve sandalyelerin yerleşim planını oluşturuyor, hayallerinizdeki organizasyonu gerçekleştirmeye bir adım daha yaklaşıyoruz.

Konsept bir nişan kutlaması düşünüyorsanız organizasyon firmaları aracılığıyla aksesuar, dekor ve masa sandalye süslemesi temin edebiliyor, nişan masanızda kullanacağınız biblo ve süslemeleri istediğiniz şekilde seçme imkânı tanıyoruz.

Yemekli bir kutlama gerçekleştirmek istiyorsanız organizasyon öncesi sizinle birlikte menü içeriğinizi belirliyor, otelimizin profesyonel aşçısı ve mutfak elemanları tarafından hazırlanan yemekleri sıcak servis ediyoruz.

Renka Hotel & Spa Göcek ev sahipliğinde siz de özel günlerinizi kutlamak istiyorsanız bizimle iletişime geçmek için sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Göcek Mahallesi, İnönü Bulvarı Gün sokak No:1 48310 Göcek-Fethiye/ Muğla

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Renka Hotel & Spa Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.