Daphnis Hotel

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Daphnis Hotel - Söz, Nişan Mekanları
Açık Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Daphnis Hotel Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
200-300 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
150-200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
200-300 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
150-200 TL

Daphnis Hotel Genel Özellikler

Mekan Özellikleri
Çim alan Deniz kenarında
Manzara
Deniz manzaralı

Daphnis Hotel Özellikler

Dilek feneri
Hayır
Hint kınası
Hayır
Müzik/DJ
Hayır
Nişan süslemesi
Evet
Nişan tepsisi
Hayır
Zenne / Oryantal / Dans Ekibi
Hayır
Alkol servisi yok
Hayır
Boş mekan kiralama
Evet
Nişan Çikolatası Hizmeti veriliyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme İmkanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme İmkanı
Evet
Işık Hizmeti
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menüde Değişiklik İmkanı
Evet
Catering Firması Getirme İmkanı
Evet
Yemek Servisi
Evet

Daphnis Hotel Sıkça Sorulan Sorular

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00


Müzik saat kaçta sona eriyor?

02:00


Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel, Vejetaryen


Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Daphnis Hotel Hakkında

Hayallerinizdeki gibi bir nişan organizasyonu kutlamaya hazır olun. Daphnis Hotel olarak özel günlerinizin yıllar geçse de unutamayacağınız bir eğlenceyle geçmesini sağlıyoruz. 17 yılı aşkın süredir Muğla Göltürkbükü’nde hizmet sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Konaklama hizmetimizden farklı olarak özel organizasyonlarda da tercih edilen adreslerden biri olma özelliği kazandık. Nişan organizasyonlarından farklı olarak, düğün, nikâh organizasyonu, kına ve bekârlığa veda partileri, kurumsal etkinlik ve eğlencelerine de ev sahipliği yapıyoruz.

Nişan organizasyonunuz için bizimle iletişime geçtiğiniz an itibariyle nasıl bir eğlence istediğinizi öğreniyor, bu doğrultuda size seçenekler sunuyoruz. Düğün sektöründe deneyimli olduğumuzdan dolayı her sene değişen konseptleri yakından takip ediyor alışılmışın dışında konseptlerle sizi karşılıyoruz.

Deniz kenarının arkasında yer alan 750 m2’lik 400 kişi kapasiteli çim alanımızı size özel hazırlıyoruz. Uzun masaların samimiyetine inanıyor, 20 kişilik masa ve ahşap sandalyelerle şık bir davet alanı hazırlıyoruz. Nişan ve nikâh seremonisi için çiftlerin tercih ettiği iskelemizde nişan töreninizi gerçekleştirebilir, eşsiz deniz manzarasına karşı yıllar geçse de unutamayacağınız bu anı kareleyebilirsiniz.

Nişan masası ve davetli masalarında genellikle rustik, vintage konseptler uyguluyoruz. Canlı çiçek, kurutulmuş yapraklar ve yemyeşil bitkilerle masaları süslüyor, nişan masası arkasına konseptle uyumlu tak kuruyoruz. Masa üstlerini mum ve ağaçlardan sarkıttığımız boydan boya sarı lambalarla aydınlatıyoruz.

Daphnis Hotel Bodrum olarak yemekli organizasyon düzenlemek isteyen çiftler birbirinden farklı menüler oluşturuyoruz. Yemeklerimiz usta aşçılarımız tarafından yapılmaktadır. Otel politikamız gereği kalite ve temizliğe çok önem veriyoruz. Ürünleri güvenilir iş ortaklarından temin ettikten sonra uygun koşullarda saklıyoruz. Sebze ve yeşilliklerimizi günlük taze olarak alıyoruz. Aşçılarımız yemekleri yaparken gösterdikleri sanatı sunumda da gösteriyorlar. Profesyonel hizmet elemanlarımız yemekleri sıcak olarak güzel yüzleriyle davetlilere servis ediyorlar. Siz de profesyonelliği hissedebileceğiniz otelde organizasyonlarınızı gerçekleştirmek istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

İletişim

 • Adres:

  Akdeniz Cad. 37. Sok. No:1 Göktürkbükü Bodrum / Muğla

 • Nasıl gelinir?

  Otelimiz, Göltürkbükü - Gölköy sahilinde, Bodrum merkeze 18 km uzaklıkta yer almaktadır. Torba kavşağı üzerinden araçla gelindiğinde Göltürkbükü girişinden girilmesi gerekmektedir.

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Daphnis Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.