Beyaz Yunus Hotel

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Beyaz Yunus Hotel
Açık Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 50
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 50

Beyaz Yunus Hotel Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
50-100 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
50-100 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
50 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
50 TL'den az

Beyaz Yunus Hotel Genel Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Balkon Deniz kenarında Havuz başı Şehir dışında
Manzara
Deniz manzaralı Panaromik manzara Doğa manzaralı

Beyaz Yunus Hotel Özellikler

Dilek feneri
Hayır
Hint kınası
Hayır
Müzik/DJ
Hayır
Nişan süslemesi
Hayır
Nişan tepsisi
Hayır
Boş mekan kiralama
Evet
Nişan Çikolatası Hizmeti veriliyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme İmkanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme İmkanı
Evet
Işık Hizmeti
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menüde Değişiklik İmkanı
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Yemek Servisi
Evet

Beyaz Yunus Hotel Sıkça Sorulan Sorular

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00


Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00


Özel menü seçenekleriniz neler?

Vegan, Vejetaryen


Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor, Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Beyaz Yunus Hotel Hakkında

Turizm sektöründeki tecrübemizi, davet ve eğlence sektörüne de aktararak faaliyet göstermeye devam ediyoruz. Çağdaş otelcilik anlayışımızla, bir otelin sahip olması gereken her türlü hizmeti sağlayarak kendinizi evinizde hissetmenizi sağlıyoruz. Fethiye Beyaz Yunus Hotel eşsiz manzarası ve maviliklerin ışığında nişan törenini düzenlemek isteyen çiftlerimize unutulmaz bir gün vadediyor.

Öncelikle size otelimizin hikâyesini anlatmak isteriz.

Her güzel hikâyede biraz keşif vardır. Bazen hayallerinizi keşfedersiniz, bazen de hayallerinizin peşinden götürecek nedenler sizi bulur.


1980’li yılların başında, genç bir denizcinin hayaliydi Beyaz Yunus. Akdeniz ile Ege'nin kesiştiği yerde, deniz seviyesinden yüksek, kayaların tepesinde üç odalı bir taş ev; tarihi zeytin ağaçlarının arasında sımsıcak bir balıkçı lokantası ve denizi seyreden bir yamaç. Aşağısında ise dalgaların arasında tonoza bağlı bir tekne…


Hepsi gerçek oldu. O genç denizciye hayallerini keşfetmesi için ilham veren o yamaç, bugün 7 odasıyla 14 kişiyi ağırlayabilen, misafirlerine evlerindeki sıcaklığı ve konforu 7/24 sunan bir otel oldu.
Her şeyden öte ziyaretçilerine hayallerini ve kendilerini keşfetmeleri için hayata kısa bir mola verebilecekleri huzur ve sakinlikle dolu bir sığınak. Şehirden ne zaman uzaklaşmak isterseniz hala aynı yamaçta gün batımını karşılıyoruz.


İşte bu özel ortamda sevdiklerinizle birlikte butik organizasyonlarınızı düzenliyoruz. Havuz başı alanımızda veya bahçemizde gerçekleştirdiğimiz organizasyonlarımızda süslemelerimizi dilediğiniz gibi yapabiliyoruz. Size kendinizi özel hissederek anlara sahip olmanız için ilk andan itibaren yanınızdayız.
Nişan töreninizi yemekli ya da yemeksiz şekilde gerçekleştirebiliyoruz. Restoranımızda, davet menüleriniz için usta aşçılarımız tarafından hazırlanan ülkemizin yöresel yemeklerini kullanıyoruz. Bunun dışına Dünya mutfağından da farklı lezzetleri misafirlerinize sunabiliyoruz. Yemeklerimizin servisini profesyonel servis ekibimizle sağlıyoruz. Alkollü-alkolsüz içecek seçeneklerimizle bu lezzetli yemeklerimizi tamamlayabilirsiniz.


Nişan davetlerinizin yanı sıra kilise nikâh türü olarak bilinen ayakta nikâh törenlerinizi de gerçekleştirebiliyoruz. Yalnızda konaklayacak misafirlerimizin davetlerini gerçekleştirebildiğimiz otelimizde, nişan ya da nikâh töreniniz için 20 kişiye kadar konuğunuzu ağırlama olanağı sunuyoruz.


Davetlerinizden memnun kalırsanız mutlaka balayınız için de sizi otelimizde konuk etmek isteriz. Siz de bizimle iletişime geçmek ve fiyatlarımız için bilgi almak isterseniz formu kullanabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Diğer

İletişim

  • Adres:

    Kıdrak Yolu Üzeri 22 48340 Ölüdeniz / Fethiye

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Beyaz Yunus Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.