Bu işletmeden teklif alarak ücretsiz iPhone XR çekilişine katılabilirsin!

Beyaz Martı Davet Gemisi

Söz, Nişan Mekanları

Kategori

80-100 TL

Min. Yemekli Fiyat

400-500

Yemekli Kapasite

Sarıyer, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Söz veya Nişanın İçin Mekan mı Arıyorsun?

Söz veya nişan için nasıl bir yer hayal ettiğini anlat, ücretsiz danışmanlarımız isteklerine uygun 5 mekanla seni iletişime geçirsin!


Genel Özellikler

 • Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu) 80-100 TL
 • Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi) 50-80 TL
 • Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu) 80-100 TL
 • Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi) 50-80 TL
 • Davet Alanları Açık ve kapalı alan
 • Mekan Özellikleri Açılır kapanır tavan, Çim alan, Deniz kenarında, Kolonsuz salon, Teras, Balkon, Yüksek tavan, Şehir merkezinde
 • Manzara Ada manzaralı, Boğaz manzaralı, Kale manzaralı, Şehir manzaralı, Doğa manzaralı, Deniz manzaralı, Orman manzaralı, Tarihi yerler, Panaromik manzara

Kapasite

 • Yemekli Kapasite 400-500

Sorular

 • Servis saat kaçta sona eriyor? 03:00 ve sonrası
 • Müzik saat kaçta sona eriyor? 03:00 ve sonrası
 • Özel menü seçenekleriniz neler? Çocuklara özel, Vejetaryan, Vegan, Diyabet, Kosher
 • Özellikler Mekan yemek servisi veriyor mu?, Müzik/DJ, Nişan süslemesi, Catering firması getirme imkanı var mı?, Menüde değişklik yapılabiliyor mu?, Organizasyon Danışmanı var mı?, Dışarıdan Organizasyon Firması Getirilebiliyor mu?, Boş mekan kiralanabilir mi?, Işıklandırma mevcut mu?
 • Nasıl gelinir?

Önerilen Firmalar

Galatasaray Sosyal Tesisleri
1

Kadıköy

Galatasaray Sosyal Tesisleri

En güzel gününüzü İstanbul'un en güzel yerinde, en güzel manzarasında, en g...

Grand Sahra Davet Ve Balo Salonu
61

Başakşehir

Grand Sahra Davet Ve Balo Salonu

Salonumuz lüks ve hayalinize uygun 400 kişilik kapasitesiyle size hayatınız...

Qubbe Life
8 4 1

Gaziosmanpaşa

Qubbe Life

Qubbe Life ekibi olarak hayatınızın en özel gününü ve diğer tüm organizasyo...

Hakkında


1987 yılında turizm sektörüne Beyaz Ada isimle gemimizle başladık. Daha sonra Beyaz Balina, Beyaz Prens gemilerimizle serüvenimize devam ettik. Son olarak ise İstanbul Boğazı’nın daimî misafirlerinden olan martı kuşlarının ismi aldık. Beyaz Martı Gezi Teknesi olarak 2015 yılında İstanbul Boğazı ile buluştuk.


Uluslararası klas kuruluşu olan Türk Loydu Klası Belgesi’ne sahip sınırlı sayıdaki turizm amaçlı yolcu gemileri arasında yer alıyor. Düğün, nişan, kına gecesi, mezuniyet, gala yemeği, özel davet ve kurumsal organizasyonlar kapsamında profesyonel bir hizmet veriyoruz. Misafirlerimizin konforunu düşündüğümüz, motor gürültüsünden uzak, rahat ve ferah bir biçimde hava şartlarından etkilenmeden nezih bir ortam sağladık. Konforunuz kadar güvenliğinizi de düşündük. Her misafirimiz ferdi olarak sigortalı olup güvence altına alınıyor. Nihai hedefimizin doğrultusunda, teknemizden güler yüzle ayrılmanız bizim için en büyük kazanç. Geçmişten aldığımız kültürel birikimle, İstanbul’da misafirlerimize ayrıcalıklı bir hizmet sunuyoruz. Turizm sektöründe memnuniyet odaklı, donanımlı, dürüst ve örnek bir firma olarak karşınıza çıktığımız için kendimizle gurur duyuyoruz.


Kişiye özel organizasyon kapsamında çalışmaya karar verdiğimiz zaman öncesinde bir araya geliyoruz. Nasıl bir davet istediğinizi konuşuyoruz. Nasıl bir konsept? Nasıl bir nişan masası? Tüm bu sorulara cevap arayarak sohbet ediyoruz. Organizasyon sorumlumuz dikkatle notlarını alıyor ve siz görüşmeden ayrıldıktan sonra bir planlama yapıyor. Tüm süreci gerçekleştirerek teknemizi hazır hale getiriyor. İster terasta ister kapalı salonlarımızda nişan organizasyonunuzu kutlayabiliyorsunuz. Dilerseniz yemekli ya da kokteyl şeklinde de organizasyonunuzu gerçekleştirebiliyorsunuz. Tamamen ne istediğinizle alakalı aslında bu durum. Kararınızı verdikten sonra gözü kapalı bize güvenebilirsiniz. Yılların tecrübesine sahibiz. Bizimle iletişime geçin ki, “Tekne Nişanı” keyfini doyasıya yaşayın. Dilden dile yayılan romantik bir nişan organizasyona var mısınız?

İletişim

Mehmet Baba

 • Adres: Kireçburnu Petrol Ofisi Yanı Kireçburnu


Yorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Hayallerindeki Düğünü Birlikte Planlayalım!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.