Söz, Nişan Mekanları Adana

Köse Tellidere

 • Kapasite
  50 - 75 Kişi

 • Min. Yemekli
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Söz veya nişanın için nasıl bir yer aradığını anlat, ücret düğün asistanımız, kriterlerine uygun 5 mekandan fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Köse Tellidere Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Köse Tellidere Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

Köse Tellidere Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Dilek feneri
Hayır
Hint kınası
Hayır
Müzik/DJ
Evet
Nişan süslemesi
Hayır
Nişan tepsisi
Hayır
Zenne / Oryantal / Dans Ekibi
Hayır
Alkol servisi
Var
Boş mekan kiralanabilir mi?
Evet
Nişan Çikolatası Hizmeti veriliyor mu?
Evet
Dışarıdan Fotoğrafçı Getirilebiliyor mu?
Evet
Dışarıdan Organizasyon Firması Getirilebiliyor mu?
Evet
Işıklandırma mevcut mu?
Evet
Organizasyon Danışmanı var mı?
Evet
Menüde değişiklik yapılabiliyor mu?
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Hayır

Köse Tellidere Sıkça Sorulan Sorular

Servis saat kaçta sona eriyor?

22:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

22:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok

Köse Tellidere Hakkında

Adana söz nişan mekanları arasında yer alan Köse Tellidere Seyhan’da çiftleri bekliyor. 1960’lı yıllardan bu yana tatlı sektöründe hizmet veren mekanımız 2017 yılından beri nişan organizasyonlarına da ev sahipliği yapıyor. Kendinizi aile ortamında, ev samimiyetinde hissedebileceğiniz bir mekan arıyorsanız bizi tercih edebilirsiniz. Misafir ağırlama konusunda deneyim sahibi bir ekiple beraber nişanınızı düzenlemek için bizimle çalışabilirsiniz.

Davet Alanları

Tatlıcı Köse Tellidere bünyesinde 1 adet kapalı davet alanı mevcut. Davet alanımızda 100 ila 150 kişiyi ağırlayabilirsiniz. Kapalı salonumuzun öne çıkan özellikleri arasında alanın kolonsuz olması da yer alıyor. Bununla beraber davet alanımız camla çevrili olduğundan içerisi oldukça ferah bir havaya bürünüyor. Ayrıca Köse Tellidere’nin kapalı salonundan şehir manzarası da görülebiliyor.

Dekorasyon

Mekanımızda davet alanını sade ve zarif bir şekilde dekore etmeye özen gösteriyoruz. Salonumuzda beyaz ve pudra rengi öne çıkıyor. Tuğla duvar detayımız da mekanımıza otantik bir ambiyans katıyor. Misafirlerinizi ağırlarken masalarımızı beyaz örtülerle kaplıyor, şık bir görünüm elde ediyoruz. Standart masa dekorasyonunun dışına çıkmak isteyen çiftler istedikleri organizasyon firmasını mekanımıza getirebiliyorlar.

Hizmetler

Adana nişan mekanları içinde faaliyet gösteren Köse Tellidere’de çiftlere kapsamlı bir hizmet paketi sunuyoruz. Mekanımızın en büyük avantajları arasında davet alanının klimalı olması yer alıyor. Buna ek olarak teknik imkanlar da mekanımızda mevcut. Ses ve ışık sistemleri davet alanımızda sizi bekliyor. Aynı zamanda sahne hizmeti de Köse Tellidere tarafından veriliyor.

Mekanımızda yemek servisini kendimiz yapıyoruz. Çiftlerimizin ana yemek ve kokteyl menüsü arasından tercih yapma şansı bulunuyor. Personellerimizin yardımıyla tatlı, soğuk içecek, pasta ve kuru pasta servis ediyoruz. Arzu eden çiftler için nişan çikolatası hizmetini de veriyoruz. Köse Tellidere’de misafirlerinizin yararlanabileceği bir otopark alanı da mevcut. Çiftimiz içinse gelin odası sağlıyoruz.

Köse Tellidere’yle erken anlaşma yapan çiftler bazı kolaylıklardan yararlanabiliyorlar. Mekanımız yemekli ve kokteyl konseptli menü seçenekleri ve geniş hizmet yelpazesiyle de çiftlerin dikkatini çekiyor. Ayrıca mekanımız kapalı alanla hizmet verdiğinden dört mevsim bizi tercih edebilirsiniz. Köse Tellidere nişan fiyatları için ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’’ isimli formu doldurabilir veya profilimizde paylaştığımız telefon numarasını arayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

  Tatlıcı köse tellidere

İletişim

 • Adres::

  tellidere mah. mücahitler cad. no 303

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.