İncir Event

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

İncir Event - Söz, Nişan Mekanları
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

İncir Event Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
150-200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100-150 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
150-200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100-150 TL

İncir Event Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Balkon Çim alan Şehir merkezinde
Manzara
Kır manzaralı Bahçe manzaralı Doğa manzaralı
Dilek feneri
Evet
Hint kınası
Evet
Müzik/DJ
Evet
Nişan süslemesi
Evet
Nişan tepsisi
Evet
Zenne / Oryantal / Dans Ekibi
Evet
Alkol servisi yok
Hayır
Boş mekan kiralanabilir mi?
Hayır
Nişan Çikolatası Hizmeti
Evet
Fotoğrafçı Getirme İmkanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme İmkanı
Evet
Işık Hizmeti
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menüde Değişiklik İmkanı
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Yemek Servisi
Evet

İncir Event Sık Sorulan Sorular

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00


Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00


Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

İncir Event Hakkında

Adana söz nişan mekanları arasında temiz bir nefes alacağınız ve doğanın güzelliklerinde kaybolacağınız bir davet salonu arıyorsanız İncir Event sizin için en doğru adres. Ulaşım konusunda da zahmet yaşamayacağınız merkezi bir konumda yer alıyoruz. Deneyimli ve ilgili çalışan kadromuz sayesinde her şey hayal ettiğiniz gibi ilerleyecek. Tek amacımız memnun kalacağınız hizmetler sunabilmek.

Davet Alanları

İncir Event Adana söz ve nişanlarınızı gerçekleştirebileceğiniz açık ve kapalı olmak üzere 2 farklı alana sahip. Çimlerle kaplı bahçemizde yemekli davetler dahil olmak üzere 300 kişiye aynı anda rahatlıkla hizmet verebiliyoruz. Sahnemizse ahşap zemin üzerine kurulu. Açık alanımızı yemyeşil ağaçlar çevreliyor. Aynı zamanda davet alanımız içinde çocuklarınızın hoş vakit geçirebileceği küçük bir parkımız bulunuyor.

Dekorasyon

Oldukça doğal ve salaş bir dekorasyonumuz var. Ahşap dikdörtgen masalarımız ve beyaz tiffany sandalyelerimiz oturma düzenimizi oluşturuyor. Masalarımızda yaprak desenli örtüler ve cam vazoların içine konulmuş pampaslar göreceksiniz. Gerek sahne gerekse masa süslemelerimizde pampasları sıkça kullandık bundan ötürü dekorasyonumuz bohem tarz esintileri de taşıyor. Gelin ve damat için hazırlanan köşemize beyaz tül üzerine harfler asılıyor ve gelin tagi beyaz çiçeklerle süsleniyor.

Hizmetler

Dekorasyon, sahne düzenlemeleri, aksesuarların temini gibi konularda yol gösteren organizasyon sorumlularımız var. Size isteklerinizi sorduktan sonra söz ve nişanlarınızın detaylarını şekillendiriyorlar. Organizasyon firması getirmenize de müsaade ediyoruz. Nişan çikolatanız tarafımızdan hazırlanıyor. Bu özel günün olmazsa olmazı nişan tepsisini de temin ettik. Dilek feneri, hint kınası gibi ayrıntıları kaçırdığımızı sanmayın sakın.

Davetiniz için hazırladığımız menüyü birlikte değerlendiriyor yapılmasını istediğiniz değişiklikleri belirliyoruz. Bu doğrultuda menümüz yeniden düzenleniyor. Müziksiz bir nişan düşünülemez. Biz de size en iyi müzik ve dj hizmetini sunuyoruz. Davetinize coşku katacak zenne, oryantal ve dans ekiplerimiz de var. Bu güzel anları tekrar tekrar yaşamanız için her anınızı ölümsüzleştirecek fotoğrafçınızı getirmenizde sakınca görmüyoruz.

İncir Event Organizasyon olarak sizin için kır manzaralı bir davet alanında sadeliği ve şıklığıyla hayran bırakacak bir dizayn oluşturduk. İhtiyaç duyacağınız tüm detayları belirledik ve hepsini özenle hazırladık. Yükünüzü hafifletmek, mutlu anlarınıza ev sahipliği yapmak için sabırsızlanıyoruz. İletişim bilgilerimiz üzerinden bizimle irtibata geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz. Güzel bir organizasyonda buluşmayı heyecanla bekliyoruz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Cemalpaşa Mahallesi, Galleria No:88, 01120 Seyhan/Adana, Turkey

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  İncir Event Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.