Sosyal Tesisler Denizli

Kırçiçeği Sosyal Tesisi

Firma Düğün.com üzerinden hizmet veremiyor
  • Kapasite
    200 - 2500 Kişi

  • Kişi Başı
    250 TL'den az

Kırçiçeği Sosyal Tesisi Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Kırçiçeği Sosyal Tesisi Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 2500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 2500

Kırçiçeği Sosyal Tesisi Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı Doğa manzaralı

Kırçiçeği Sosyal Tesisi Sıkça Sorulan Sorular

Kırçiçeği Sosyal Tesisi düğün fiyatları ne kadar?

Kırçiçeği Sosyal Tesisi düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Kırçiçeği Sosyal Tesisi düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Kırçiçeği Sosyal Tesisi kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Kırçiçeği Sosyal Tesisi 200 kişiden 2500 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 2500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Kırçiçeği Sosyal Tesisi düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Kırçiçeği Sosyal Tesisi düğününüz için yemek servisi, fotoğrafçı getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı ve catering firması getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Kırçiçeği Sosyal Tesisi düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Kırçiçeği Sosyal Tesisi düğün dışında mezuniyet törenleri, kurumsal etkinlikler, parti, sünnet düğünü, nişan, davet ve resepsiyon, kına, açılışlar, piknik, baby shower, bayi toplantısı ve doğum günü hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

150-250

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:30

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Kırçiçeği Sosyal Tesisi Hakkında

Mutlu bir geleceğin yapı taşlarını oluşturacağınız bu özel gününüzde, siz değerli çiftlerimiz ve ailelerinizi sağlam temellere dayanan bir dostluğa çağırıyoruz. Kır düğünü tercihiniz için doğru bir tercih olacak Kırçiçeği Sosyal Tesisleri Denizli’de, hayallerinizi yaşama şansı bulacaksınız.


Tesisimizi 11 bin 260 m2 üzerine inşa ettik. Burada 1000 kişilik kapalı düğün salonu, açık havada gerçekleştireceğiniz organizasyonlarınız 500 kişilik terasımız bulunuyor. Çamlar altında bulunan geniş servis olanağının olduğu 300 kişilik kır düğün alanımızda hizmete hazır şekilde sizi bekliyor. Davetli sayınıza göre dilediğinizi seçebilirsiniz. Mekânlarımızı hazırlarken her aşamada fikrinizi alıyor, birlikte belirlediğimiz renklerde masa ve sandalyelerinizi giydirebiliyoruz. Düğününüz için standartlardan farklı bir dekor isterseniz ortaklık kurduğumuz organizasyon firmalarından danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.


Mekânımızda profesyonel ses sistemi ve ışıklandırma sağlıyoruz. Düğününüzden önce hazırlanan repertuarlarla, profesyonel orkestra gruplarının canlı performanslarına yer veriyoruz. Müzik seçimlerimizi çiftlerimizin yörelerine, zevklerine veya özel isteklerine uygun olacak şekilde düzenliyoruz. Size sadece sevdiklerinizle birlikte bu özel gününüzün tadını doyasıya çıkarmak kalıyor.


Misafirlerimizin memnuniyeti çok önemsiyoruz. Bu yüzden düğününüz boyunca sizin ve konuklarınızın her sorusuna cevap veren, isteklerinizi anında karşılayan bir ekiple çalışıyoruz.

Tesisimize özel çalışan fotoğrafçımız en özel anlarınızı yakalayabilmek adına yanınızdan bir dakika bile ayrılmıyor. En beğendiğiniz fotoğraflarınızı düğün sonunda fotoğrafçımızdan teslim alabilirsiniz.


Doyasıya dans edebileceğiniz pist alanımızı sizin için oldukça geniş hazırladık. Sevdiklerinizle bu mutlu gününüzün keyfini çıkarabilir, geleceğe unutulmaz anılar bırakabilirsiniz.


Merkezefendi’nin en ferah mahallerinden biri olan Başkarcı’da faaliyet gösteren tesisimize kolay ulaşım alternatiflerini kullanarak rahatça varabilirsiniz. Üstelik misafirlerimiz arabalarını özel otoparkımıza gönül rahatlığıyla emanet edebilirler.


Tüm bu hizmetlerden yararlanmak ve Merkezefendi Kırçiçeği Sosyal Tesisleri fiyatlarımızı öğrenmek için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.