Grand Masal Düğün Sarayı

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Grand Masal Düğün Sarayı - Restoranlar
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Grand Masal Düğün Sarayı Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Grand Masal Düğün Sarayı Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Park manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı Anda Birden Fazla Kutlama
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Grand Masal Düğün Sarayı Sık Sorulan Sorular

Grand Masal Düğün Sarayı düğün fiyatları ne kadar?

Grand Masal Düğün Sarayı düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Grand Masal Düğün Sarayı düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Grand Masal Düğün Sarayı kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Grand Masal Düğün Sarayı 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Grand Masal Düğün Sarayı düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Grand Masal Düğün Sarayı düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.


Grand Masal Düğün Sarayı düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Grand Masal Düğün Sarayı düğün dışında parti, mezuniyet törenleri, bayi toplantısı, açılışlar, doğum günü, davet ve resepsiyon, kına, nişan, baby shower, sünnet düğünü ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Grand Masal Düğün Sarayı Hakkında

Mutlu birlikteliğinizi unutulmaz bir düğün ile taçlandırmak isterseniz, Sivas’ın en şık ve en modern düğün salonlarından biri olan Grand Masal Düğün Salonu hizmetinizde! Kapasitesi, göz alıcı mimarisi, kaliteli hizmeti, lezzetli yemekleri ve güler yüzlü ekibi ile aradığınız ne varsa salonumuzda bulabiliyorsunuz. Bu özel günün hayal ettiğiniz gibi gerçekleşmesi için tüm personelimiz ile yanınızda oluyoruz.

Öncelikle bu sektöre 2015 yılında giriş yaptığımızı söylemek istiyoruz. Açıldığımız ilk günden itibaren memnuniyetinizi sağlamayı hedefliyor, kapımızdan mutlu bir şekilde ayrılmanızı amaçlıyoruz. Bizi, Sivas’taki düğün salonlarından ayıran birçok özelliğimiz olduğunu düşünüyoruz. Neler mi? Hemen anlatalım.

Düğününüz için iki farklı salon imkânı sunuyoruz. 2000 metre kare kapalı alan üzerine kurulan salonlarımızdan biri 750 kişi, diğeri ise 450 kişi kapasiteye sahip. Farklı büyüklükteki organizasyonunuz için istediğiniz salonumuzu seçebiliyorsunuz. İki salonumuzda da mimariye önem verdiğimizi belirtmek istiyoruz. Yüksek tavanımız sayesinde konforunuzu ön planda tutuyor, dekorasyonlarımız ile modern bir yapı olduğumuzu her detayda hissettiriyoruz.

Yemekli bir düğün düşünüyorsanız, size iyi bir haberimiz var! Uzun zamandır bu sektörde faaliyet gösteren mutfak kadromuz, en iyi hizmeti en kısa sürede sizinle buluşturuyorlar. Birbirinden lezzetli menülerimiz ile çiftlerimize farklı seçenekler sunuyor, her konuğumuzun damak tadına hitap edebilmeyi amaçlıyoruz. Günlük hazırladığımız mezelerimiz, günlük temin ettiğimiz et ve tavuk ürünlerimiz ve lezzetli pasta ve tatlı ikramlarımız ile gecenizi renklendiriyoruz. Seçtiğiniz menüyü düğünden önce tatma imkânınıza da bulunuyor. Bu sayede de aklınızda herhangi bir soru işareti kalmamasını sağlıyoruz.

Salonumuzun geniş pisti, sevdiklerinizle aynı anda rahatlıkla dans edebilmenizi sağlıyor. İlk dansınızdaki o romantik ânları, ailenizle yaşayacağınız duygusal ânları ve sevdiklerinizle hep birlikte yaşayacağınız o keyifli ânları bu pistimizde gerçekleştirebiliyorsunuz. Aynı zamanda danslarınıza sis konfetisi, yer volkanları ve sprey şovlarıyla bambaşka bir görünüm kazandırabiliyoruz.

Tüm bu bilgiler ışığında salonumuzda keyifli bir organizasyon gerçekleştirmek için sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Gültepe, 53-23. Sk., 58080 Sivas Merkez

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Grand Masal Düğün Sarayı Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.